2016'da Burçları Neler Bekliyor?

mekan.com
28 Aralık 2015
1 paylaşım
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yılın son günlerinin en çok merak edilen konularından biri de 2016’da bizi nelerin beklediğidir. Bunun için başvurduğumuz ilk yöntem ise burçlar üzerinden gitmektir.
Biz de 2016’da burçları nelerin beklediğini araştırdık ve birkaç öneriyle birlikte yazdık.

Koç Burcu

Bu yıl sizleri iş hayatında birçok güzellik bekliyor. Terfiler, iş teklifleri ve farklı alanlarda ilerlemeler kaydedebilirsiniz. 2016’da koç burçlarının aile ve arkadaş ilişkileri de oldukça eğlenceli geçecek; onlara küçük sürprizler yapmakta fayda var. Mesela Veranda Pera’da keyifli bir akşam yemeğine çıkabilirsiniz. Aşk hayatında da sizi tatlı mı tatlı ilişkiler bekliyor.

koç burcuFoto Kaynak: kadinlarkulubu.com

Boğa Burcu

Lüks iyidir, hoştur ama bize ne? Savurganlıklarını 2016’da da devam ettirecek olan boğaların daha tutumlu olmalarında fayda var. Hem bol sürprizli bir aşk hayatı sizleri bekliyor. Sevgilinizi İstanbul’un en romantik mekanlarına götürebilir, manzara ve lezzet eşliğinde onu etkileyebilirsiniz.

boğa burcuFoto Kaynak: radikal.com.tr

İkizler Burcu

Oldukça hareketli bir yıl geçireceğinizden beslenmenizde besin değeri yüksek olan yiyeceklere yer vermenizde fayda var. 2016’da birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızdan gelecek bu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Bu fırsatlar yaz aylarında aşk tarafından esecek. Yalnız biliyorsunuz ki, bu fırsatlar evde oturmakla gelmiyor. Bu yaz aşkınızı Türkiye’nin keşfedilmemiş noktalarında arayabilirsiniz.

ikizler burcuFoto Kaynak: habergri.com

Yengeç Burcu

Oldukça verimli bir çalışma hayatınız olabilir ve bu işlerden iyi paralar kazanabilirsiniz. Olur da kazandığınız paraların bir kısmını bağışlamak isterseniz diye bu kuruluşları da şuracığa bırakıveriyoruz: Bağış Yapabileceğiniz Kuruluşlar

yengeç burcuFoto Kaynak: vatansohbet.net

Aslan Burcu

İş hayatınızda alacağınız kararlarda çok dikkatli olmalısınız. Yanlış kararlar vermeniz doğrultusunda maddi sıkıntılar boy gösterebilir. Bu yüzden aceleci davranmamalı ve alacağınız kararları iyice sorgulamalısınız. 2016’da sizi güzel bir aşk hayatı bekliyor olacak. Hatta yıl sonuna doğru tatlı küçük evlilik kararları bile alabilirsiniz. Lazım olur diye biz İstanbul'un en iyi evlenme teklifi mekanlarını da buraya ekliyoruz.

aslan burcuFoto Kaynak: metrosfer.com

Başak Burcu

2016’yı en başarılı şekilde geçirecek olan burçların başında başak burcu geliyor. Aşkta da işte de arkadaşlıkta da kazanan başakları 2016’da mutlu günler bekliyor. Tabii bu başarıya ulaşmak için birazcık yaratıcılık gerekiyor. Yaratıcılığınızı geliştirmek için İstanbul’daki atölyeleri inceleyebilirsiniz.

başak burcuFoto Kaynak: basakburcu.com.tr

Terazi Burcu

Tüm maddi sıkıntıları 2015'te bırakıp, 2016’yı rahat rahat geçireceksiniz. Aşk hayatında da kararlı olursanız mutluluğu yakalayabilirsiniz. Teraziler 2016'da eğitim konusunda birazcık zorlanmalar yaşayacak olsanız da dikkat ve konsantrasyonla bunun da üstesinden gelebilirsiniz. Soğuk havalarda gidip çalışabileceğiniz, oldukça sakin ve keyifli mekanlara göz atabilirsiniz.

terazi burcuFoto Kaynak: habergri.com

Akrep Burcu

Popülerlik 2016’da da akrepleri bırakmıyor. Aşk hayatında yükselişe geçecek olsanız da kıskançlığınız yüzünden güzelim ilişkileri sonlandırabilirsiniz. Bu takıntılı halden kurtulup daha relax olmak için kendinizi spora verebilirsiniz. 

akrep burcuFoto Kaynak: habergri.com

Yay Burcu

Oldukça hareketli bir yıl geçirecek olan yaylar renkli gece hayatına yeni mekanlar ekleseler çok tatlı olacak. Aşk hayatınızda sizi küçük gerginlikler bekliyor olsa da merak etmeyin bunlardan etkilenmeyeceksiniz bile.

yay burcuFoto Kaynak: haberdobra.com

Oğlak Burcu

Yeni aşklar, yeni kararlar 2016’da sizleri bekliyor! Parayı yönetmede de artık profesyonel olduğunuz için herhangi bir maddi sıkıntı 2016’da karşınıza çıkmayacak. Evli olan oğlakların gizli ilişkilerinden büyük sıkıntılar doğabilir. Eşinizi de alıp farklı ülkeler keşfetmenin zamanı gelmiştir belki de?

oğlak burcuFoto Kaynak: 2016burcyorumlari.net

Kova Burcu

Hayatınızın aşkını 2016’da bulabilirsiniz! Aşkın yanında kariyeriniz de tırmanışa geçecek; terfi alabilirsiniz. Kovalar da 2016’yı oldukça güzel geçirecek! Ama yediklerinize dikkat etmenizde fayda var. Sağlıklı beslenmeye daha fazla özen göstermelisiniz.

kova burcuFoto Kaynak: habergri.com

Balık Burcu

2016'da sorumluluklarınız hafifleyecek ve artık işler rayına oturmaya başlayacak. Güzel işler başarıp bunlarla gurur duyacaksınız. Balıklara 2016'da bol bol seyahat gözüküyor. Bunun için rehberlerimize göz atabilir, keşif dolu bir yıl geçirebilirsiniz. 

balık burcuFoto Kaynak: gunlukburclar.com.tr