23 Nisan Etkinlikleri

mekan.com
20 Nisan 2016
1 paylaşım
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çocuklarınız, yeğenleriniz ya da kuzenlerinizle birlikte eğlencenin dibine vurmak ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız İstanbul'daki bu şahane etkinlikleri kaçırmayın deriz!

İşte birbirinden eğlenceli 23 Nisan programları:

Foods in the Woods

BTA’nın Maslak Uniq İstanbul’da yer alan, Foods in the Woods çatısı altında topladığı mekanlardan olan Tadında Anadolu ve Cakes & Bakes 23 Nisan'ı çeşitli hediyeler ve etkinliklerle kutlayacak.

Tadında Anadolu


Organik oyuncaklar üreten Zeytin Çekirdeği ile beraber gerçekleştirilecek olan etkinlik 12:00-13:30 ile 15:00-16:30 saatleri arasında çocukları ağarlayacak.

tadında anadolu

Cakes & Bakes


Sıcacık kahveleri ve lezzetli pastalarıyla keyifli anların adresi Cakes & Bakes’te ise saat 14:00-15:00 saatleri arasında çocuklar kurabiyeler yapmayı öğrenecek.

cakes and bakes

Burger King


Burger King, 23 Nisan’da küçük misafirlerini sevindirecek! Kung Fu Panda'nın son filminin sevimli oyuncakları; Kids Hamburger, Kids Cheeseburger, Kids Tavukburger ve Kids Chicken Tenders menü yanında hediye edilecek.

burger king kung fu panda

P.F. Chang's


23 Nisan'da 14:00-20:00 arasında P.F. Chang’s Ataşehir şubesine gelen çocuklar yüz boyama etkinliği, sosis balonlor ve P.F. Chang’s’in sembolü olan atların minyatürlerini boyayacaklar. Etiler şubesinde ise minyatür atların boyanacağı bir etkinlik çocukları bekliyor. Üstelik gün boyunca çocuklara özel Çocuk Menü de ücretsiz!

pf changs

Akbatı AVYM - KidZania


Akbatı AVYM'de KidZania işbirliği ile kurulan alanda çocuklar birbirinden keyifli pek çok aktivite ile doyasıya eğlenecek. 19-24 Nisan tarihleri boyunca, 12:00-19:00 saatleri arasında açık olacak KidZania Go eğlence alanına tüm çocuklar davetli.

kidzania

Elite World Business Otel


Elite World Business Otel'de bulunan L’oliva Restaurant’ta 6-14 yaş arası çocuklar keyifle yemek yapacaklar. Executive Chef Kemal Şenel ve Pizza Ustası Erhan Sarıoğlu ile birlikte çocuklar 23 Nisan Cumartesi günü saat 14:00-16:00 arasında pizza ve hamburger yapacaklar.

elite world hotel

Divan


23-24 Nisan tarihlerinde, şehrin kalbinde yer alan Divan İstanbul City’de yapılan iki kişilik konaklamalar sadece 199 TL ve yine bu dönemde konaklama yapan ailelerin, 0-12 yaş arası çocukları ücretsiz olarak ağırlanacak. Ayrıca Divan İstanbul City'nin küçük misafirleri Rahmi M. Koç Müzesini ücretsiz olarak ziyaret edebilecek.

divan

Divan İstanbul Asia’da Miniklere Pizza Kursu

24 Nisan Pazar günü çocuklar ve ailelerini keyifli bir brunch bekliyor. Büyükler, brunch büfesinin keyfini çıkartırken minikler de Divan şeflerinden Pizza yapmanın sırlarını öğrenebilecekler.


Divan Ankara’dan Anıtkabir Ziyareti

Küçük misafirlerini 23 Nisan'da Atalarını ziyarete, Anıtkabir’e götürecek olan Divan Ankara, çocuklara unutulmaz bir bayram yaşatacak. 22-24 Nisan tarihleri arasında çift kişilik köşe odalarda konaklama 265 TL olacak. Divan Ankara bu odalarda konaklayan misafirlerin 0-14 yaş arası çocukların ikisini ücretsiz olarak ağırlayacak. Fiyatlara kahvaltı ve KDV dahildir.

Divan Bodrum’dan Çocuklara Özel…

Bodrum'da yer alan butik bir otel olan Divan Bodrum'da, 23-24 Nisan tarihleri arasında yapılan konaklamalar 79 Euro’dan başlıyor.

Mall of İstanbul

Mall of İstanbul, 22-24 Nisan tarihleri arasında 'Çocuk Festival'i düzenliyor. Gerçekleşecek olan festivalde Robin Hood, Arı Maya, Alvin,Britney ve Heidi ile birlikte çocuklar eğlenceli dakikalar geçirecek. Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi MOİPARK'ın sevimli dostları 'Taşkafalar' ise çocuklara muhteşem bir şov sergileyecek

 

The Zone By Finansbank


Uniq İstanbul'da bulunan The Zone By Finansbank'ın Nisan ayı etkinlikleri:
  • 23 Nisan Da Vinci Learning Eğlenceli Bilim Gösterisi
  • 23 Nisan Da Vinci Learning Matematik Atölyesi
  • 27 Nisan Mandala Boyama Atölyesi
  • 30 Nisan Da Vinci Learning Eğlenceli Bilim Gösterisi 13:00-14:00 arası
  • 30 Nisan Da Vinci Learning Matematik Atölyesi 14:00-15:00 arası

Eataly

Eataly İstanbul'ta 23 Nisan'a özel etkinlik kapsamında çocuklar, havanda makarna çıtırdatma, lazanya boyama ve makarnadan kukla tasarımları yaparak yaratıcılıkları ve el becerilerini geliştirecekler. 24 Nisan Pazar günü ise saat 10:30’da çocukları eğlenceli bir kurabiye yapım atölyesi bekliyor.

eataly

Go Meso


Go Meso, 23 Nisan'da çocuklar için menüsüne Mini Pide, Junior Burger, Parmak Sosis, Kıtır Kıtır Tavuk lezzetlerine yer veriyor. Go Meso, miniklerin gözdesi Noodle’ı da en doğal en taze şekliyle hazırlayıp güçlü kahramanlarına sunuyor. Ayrıca Go Meso, çocukların favori lezzeti olan dondurmayı da ikram ediyor.

go meso

İLGİLİ MEKANLAR