Boğaz Manzaralı İftar Mekanları Ramazan 2016

İstanbul iftar mekanları arasında en güzeli bizce Boğaz Manzaralı İftar Mekanları. Boğaz’a nazır bir restaurant’ta ailenizle ve sevdiklerinizle iftar yapmak eminiz çok keyifli olacak. Bu listemizde bulunan tüm Boğaz Manzaralı iftar mekanlarını sizin için seçildi.  

 

 Feriye İftar 
                                            

Şahane Boğaz Manzarasına nazır Feriye’de iftar yapmak ister misiniz? Lezzet dolu ve tazecik lezzetler ile hazırlanmış tüm yemekler iftar saatinizde kendinizi ödüllendirmeniz için en iyi tercih olacak. Demir hindi şerbeti ve özel Ramazan içecekleri ile de gönlünüzü fethedecek Feriye'de lezzet dolu saatler geçireceğinizden eminiz. Henüz bir menü belirlemeyen Feriye’yi önceden arayıp rezervasyon yaptırmayı unutmayın.


feriye lokantası

Fotoğraf Kaynak: dugunyardimcisi.com

Lacivert Restaurant İftar
                                
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün altında, Anadolu Yakası’nda Boğaz Manzaralı iftar mekanları arasında belki de en kaliteli ve nezih mekan Lacivert Restaurant. Brunch ve akşam yemeği konusunda kendini kanıtlamış; kalite, lezzet ve nezihliği bir arada arayanlar için her zaman ilk seçenek olmuş Lacivert Restaurant’ta iftar yemeği, hazırladıkları fix menü eşliğinde sadece 160 TL. 
 
Lokma Restaurant  İftar
                                                                                                                                        
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaz Manzarası eşliğinde iftar yapmak için Lokma Restaurant geniş ve lezzetli menüsü ile sizleri bekliyor. Geniş ve nezih ortamı, şahane manzaralı dış mekanı ile sizleri normal günlerde olduğu gibi iftarda’da harika şekilde hazırlayacak. Hem konumu, hem lezzetleri hem de Boğaz Manzarası ile muhteşem bir iftar sizi ve sevdiklerinizi bekliyor. 
 

Oba Restoran İftar

                                    

Avrupa yakasının incilerinden, Baltalimanı’nın şahane manzarasında, Köprü manzarası eşliğinde, sultanlara layık bir iftar gerçekleştirmeniz için en doğru adres Oba Restoran olacak. Siz değerli misafirleri için hazırladığı şahane menüsünde çorbadan iftariyeliklere, ana yemekten tatlıya kadar pek çok seçenek sunan Oba Restaurant’ta iftar için ödemeniz gereken tutar 80 TL olarak belirlenmiş. Mescidi’de bulunan Oba Restaurant Avrupa Yakası’nda Boğaz Manzaralı İftar yapmak isteyenler için en iyi adres.

 
oba restaurant-iftar-ramazan-yemek-oruç-sahurFotoğraf Kaynak: obarestaurant.com

                                          
Hamdi Restaurant İftar

Eminönü iftar mekanları arasında yer alan ve Boğaz Manzaralı iftar mekanları için de en doğru adres olacak Hamdi Restaurant’ta kaliteli ve lezzet dolu bir iftar sizleri bekliyor olacak. Boğaz Manzaralı iftarınıza eşlik edecek olan harika lezzetlerden hazırlanan ve limitsiz meşrubatın dahil olduğu fix menü 99 TL karşılığı alarak güzel ve kaliteli bir iftar yapabilirsiniz.   

Hünkar Köşkü İftar 
                                             
Anadolu Yakası Boğaz Manzaralı iftar mekanları arasında, Kandili semt olarak en çok tercih edilen yerlerden. Kandilli Cemile Sultan Korusu içerisinde yer alan Hünkar Köşkü ise hem manzarası hem de lezzetli ve kaliteli menüsü ile en çok tercih edilen mekanlardan. Açık ve kapalı alanlarında nezih bir ortamda, tazecik lezzetler eşliğinde yapacağınız iftarınıza eklenecek Kandilli manzarası keyfinize keyif katacak. 

 Yakamoz Restaurant  İftar

                                                                     

Anadolu Yakası’nın Boğaz Manzaralı iftar mekanları denilince akla ilk gelen yerlerden olan Yakamoz Restaurant ramazanda da siz değerli misafirlerini, en güzel ve lezzetli şekilde ağırlayacak. Yıllardır sürdürdüğü geleneğini ramazan ayı içinde de sürdürecek olan Yakamoz Restaurant iftarınızı canlı fasıl eşliğinde hem keyifli hem de lezzetli geçirmenizi sağlayacak. Menü içeriğini henüz belirlememiş olsalar da 85 TL karşılığı ulaşabileceğiniz farklı menüler hazırlayan Yakamoz Restaurant’ta muhteşem bir iftar sizi bekliyor.         

yakamozrestaurant-iftar-sahur-oruçFotoğraf Kaynak: yesiltopuklar.com


Paysage Restaurant  İftar                                
 
Kanlıca’nın güzel havası ve Anadolu Yakası’nda Boğaz Manzarası eşliğinde iftar yapmak isteyenlere güzel bir önerimiz var: Kanlıca Paysage Restaurant. Fix menüler hazırlayan ancak menü içeriğini henüz belirlememiş olan mekanda lezzetli yemekler ve keyifli bir iftar yemeği için ödemeniz gereken tutar yanlızca 75 TL. Kanlıca’da İftar yemeği sonrası Boğaz Manzarasına karşı yiyeceğiniz lezzetli bir Kanlıca Yoğurdu’da enfes olacak. 

Yıldız Hisar Tesisleri İftar   
                            
Avrupa Yakası’nda Boğaz manzaralı iftar denilince akla ilk gelen yerlerden olan Yıldız Hisar Tesirleri hem fiyat kalire performansı ile hem de güleryüzlü hizmetiyle sizi çok mutlu edecek. Rumelihisarın’da Fatih Sultan Mehmet köprüsü manzaralı iftar yemeğiniz için 85 TL ödeyerek şahane bir lezzet menüsü ile harika bir iftar gerçekleştirebilirsiniz.

Kaşıbeyaz Bosphorus İftar

                                                                       

Boğaz’ın yeni gözdesi Kaşıbeyaz Bosphorus’da Boğaz Manzaralı iftar yemeği sizce de şahane bir fikir değil mi? Bu harika mekanda, Boğaz Manzarası eşliğinde iftar yemeği hem sevdikleriniz hem sizin için çok iyi bir tercih olacak. Lezzetli yemeklerinden derledikleri menülerinden seçme lezzetler ile hazırladıkları ve 110 TL karşılığında satın alabileceğiniz fix iftar menüsü ile Boğaz Manzaralı iftar yemeği harika olacak.     

 

kaşıbeyazFotoğraf Kaynak: gourmetandstyling.com