Capricorn'da Ayrıcalıklı Yılbaşı Gecesi

Akdeniz’in benzersiz deniz mahsulleri lezzetlerini, en iyi malzemeleri kullanarak basit ve sağlıklı pişirme yöntemleriyle sunan Capricorn yılbaşı gecesinin de gözde mekanları arasında yer almaya aday.

Capricorn-Yılbaşı

Akdeniz Mutfağı’nın geleneksel tatlarını modern şehir ruhuyla bütünleştiren Capricorn, alışılmışın dışında alternatifler sunan menüsü, ambiyansı ve müzikleri ile mekanı daha da keyifli kılan DJ Hakkı Baba’nın performansıyla yılbaşı akşamında da farkını ortaya koyacak.

Capricorn-Yılbaşı

Şeflerin yaratıcı dokunuşlarıyla zamanın ruhunu yakalayan Capricorn, yılbaşı gecesinde de özel reçetelerle hazırlanan ve açıldığı ilk günden bu yana Boğaz’da yeme-içme deneyimine yeni bir soluk kazandıran menüsüyle unutulmaz bir lezzet deneyimi vaat ediyor. Kalabalık sofralara ve paylaşmayı sevenlere yönelik alternatif büyük tabak seçenekleriyle Capricorn, sevdikleriyle birlikte keyifli bir yılbaşı akşamı geçirmek isteyenler için harika bir alternatif sunuyor. Benzersiz boğaz manzarasında Akdeniz’in eşsiz lezzetlerini keşfetmek isteyen misafirler bu özel gecede Capricorn ayrıcalığını yaşayabilirler.