Denize Nazır Kahvaltı Keyfiniz firsatbufirsat.com'dan!

mekan.com
18 Şubat 2016
3 paylaşım
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Keyfine doyum olmaz kahvaltılarınızı, denize nazır yapmak isterseniz firsatbufirsat’ın çok özel seçenekleri sizler için bu yazımızda. Sevdiklerinizle, İstanbul’un deniz manzarasına karşı yapacağınız bu mükemmel kahvaltı fırsatlarını kaçırmayın!

Seyir Terraceİstanbul’un eşsiz boğaz manzarasına karşı, yok yok, keyifli bir açık büfe kahvaltı için Seyir Terrace konuklarını bekliyor.

Koru İstanbul

Fotoğraf Kaynak: koruistanbul.com

Boğaziçi’nde, iki köprünün ortasında, pırıl pırıl Marmara’yı selamlayacağınız enfes bir kahvaltı için Koru İstanbul doğru adres. Ayrıca yaz aylarında açılacak parkurunda, kahvaltı öncesi ya da sonrası yürüyüşünüzü yapabileceksiniz.

Göze Sarıyer

Fotoğraf Kaynak: sariyerhaber.org

Denizin hemen kıyısında, envaiçeşit açıkbüfe seçenekleriyle, mis gibi bir keyif, Göze Sarıyer’de sizleri bekliyor.

Chamada Restaurant

Fotoğraf Kaynak: chamadarestaurant.com.tr

Florya Sahil'de, elit ve kaliteli bir hizmet sunan Chamada Restaurant, denize nazır kahvaltısıyla farklı bir deneyim sunuyor.

Cafe 5. Cadde


Fotoğraf Kaynak: cafe5cadde.com

Üsküdar’daki Cafe 5. cadde, eşsiz manzarası ve zengin açıkbüfe kahvaltısıyla, Anadolu Yakası’nın en güzel noktasında bulunuyor.

Suada Club

Fotoğraf Kaynak: suadaclub.com.tr

Boğaz’ın tam ortasında harika bir kahvaltı için Suada Club sizleri bekliyor!

İskele Can Restaurant & CafeSarıyer’deki en güzel kahvaltı mekanlarından biri olan İskele Can Restaurant, sizi muhteşem bir kahvatıya davet ediyor.

Hollywoodcity CafeKız Kulesine karşı portakal suyunuzu içip, enfes omlet çeşitleriyle açık büfe kahvaltı keyfinin tadını doyasıya çıkaracağınız Hollywoodcity, Üsküdar’da denize nazır konumuyla konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

The Chef’sYeşillikler arasında, boğaza karşı unutulmaz kahvaltı keyfi için, The Chef’s.

Kale Restaurant

Fotoğraf Kaynak: naptanu.com

Beylikdüzü’ndeki Kale Restaurant, açık büfe kahvaltısı, ferah mekanı ve denize karşı harika konumuyla kahvaltı keyfinizi en güzel şekilde yaşamanızı sağlayacak.

F. Erdilli Gourmet Slow FoodYeniköy’de muhteşem deniz manzarası ve zengin içerikli kahvaltı tabağıyla müşteri memnuniyeti sunan F. Erdilli Gourmet Slow Food, konuklarını hizmetiyle mutlu ediyor.

By BalıkçıAtaköy Marina By Balıkçı'daki eşsiz kahvaltı keyfi için bu fırsatı kaçımamanızı tavsiye ederiz.

Orası BurasıHaftasonu vapura atlayıp, mis gibi deniz havası alarak adaya gidilmişken, Orası Burası’da enfes bir kahvaltı etmeden dönmek olmaz.

Taşlıhan Butik OtelTaşlıhan Butik Otel'de, yemyeşil bir atmosfer içerisinden, Boğaz manzarasına nazır zengin bir kahvaltı sizleri bekliyor.

Hotel İpek Palas


Fotoğraf Kaynak: hotelipekpalas.com

Tarihi Yarımada’dan, Boğaziçi’ne doğru uzanan kusursuz manzaraya karşı çok özel kahvaltı keyfi için doğru adres Hotel İpek Palas.

İLGİLİ MEKANLAR