İstanbul'da Bebek Bezi Değiştirme Alanı Olan Mekanlar

Çocuklarla dışarıda vakit geçirmek, keyifli olduğu kadar bazen zahmete de dönüşebiliyor. Evdeki konforunu yakalayamayan çocuklar için bir restoranda olmak huzursuzlanmalarına ve sizin de keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Bu sebeple gittiğiniz restoranda, çocuğunuzla birlikte rahat edebilmeniz için, bir mama sandalyesi, bez değiştirebileceğiniz temiz ve rahat bir alan, hatta ve hatta oturmaktan sıkıldığında oyun oynayabileceği bir oyun odası olması çok önemli. Biz de araştırdık ve çocuklarınızla gidebileceğiniz mama sandalyesi ve bebek bezi değiştirme alanları olan mekanları yazdık.

Gazebo Lounge

Gazebo Lounge’da çocuklarınızla rahat edebilmeniz için mama sandalyesi ve bebeğinizin bezini değiştirebileceğiniz bir alan bulunuyor.

Zamane Kahvesi

Harika lezzetler diyarı Zamane Kahvesi’nde, mama sandalyesi ve kadınlar tuvaletinde bebeğinizin altını değiştirebileceğiniz bir alan bulunuyor.

Maria’nın Bahçesi

Çocuğunuzla birlikte gitmek isterseniz, Maria’nın Bahçesi’nde mama sandalyesi ve bebeğinizin altını değiştirebileceğiniz bir alan mevcut.

Cookshop

Cookshop’un hemen hemen bütün şubelerinde mama sandalyesi, bez değiştirme alanı mevcut. Ayrıca çocuklar için oyuncaklar, boya kalemleri, defterler ve kitaplar da bulunduruluyor.


Kirpi Cafe

Mama sandalyesi ve bez değiştirme alanı bulunan Kirpi Cafe’de çocukların resim yapmaları için boya kalemleri ve kağıtlar bulunduruluyor.

Happy Moons 

Bebeğinizin kokulu sürprizlerine hemen müdahalae edebileceğiniz bir alana sahip olan Happy Moons, annelerin en çok tercih ettiği mekanlardan biri.

Beyaz Fırın 

Tatlılar, kurabiyeler diyince akla ilk gelen mekanlardan biri Beyaz Fırın’da da bebeğinizle rahat vakitler geçirmeniz için bez değiştirme alanı bulunuyor.

Romantika Cafe

İstanbul’un en güzel sahil cafelerinden biri olan Romantika’da da bebeğinizin altını değiştirebileceğiniz bir alan mevcut.

''İstanbul'da Bebek Bezi Değiştirme Alanı Olan Mekanlar'' listemizden diğer restoran ve cafeleri de görebilirsiniz.