İstanbul'da Mama Sandalyesi Olan Mekanlar

Bebeğinizle restoranda yemek yemek bazen oldukça zor olabilir ve evdeki konforunuza ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu nedenle mekana gitmeden içiniz rahat etsin diye düşündük ve sizler için İstanbul’da mama sandalyesi olan mekanları yazdık.

Laledan Restaurant

Laledan Restaurant’da her daim mama sandalyesi ve bebek bakım odası bulunuyor. Pazar günleri 12:00 - 16:00 saatleri arasında gerçekleşen bruncha özel olarak da, çocuklar için oyun alanı oluşturuluyor.

Çanak Kebap & Katmer

Enfes kebaplarının tadına doyamadığımız Çanak Kebap, çocukları da göz ardı etmemiş ve mama sandalyesi, oyun ve bez değiştirme alanlarını mekanına dahil etmiş.

The House Cafe Kanyon AVM

Lezzetlerine hayran olduğumuz House Cafe’de, mama sandalyesi ve bebeğinizin bezini değiştirebileceğiniz bir alan mevcut.

Tribeca Nişantaşı

Çocuğunuzla birlikte yemek keyfi yapmak isterseniz, Tribeca’da mama sandalyesi mevcut.Oba Restoran

Mama sandalyesi ve top havuzu bulunan Oba Restoran’da bebeklerin altlarını değiştirmek için bir alan da bulunuyor. Fakat hafta sonları yoğunluk yaşandığından mama sandalyesi için tedbirli olmakta fayda var.

Happy Moons

Çocuklarla konforlu bir yemek keyfi yapabilmeniz için Happy Moons restoranlarında mama sandalyesi bulunduruluyor.

Beyaz Fırın

Beyaz Fırın’ın birbirinden lezzetli menüsünden tadarken, çocuklarınız da rahat etsin diye mama sandalyesi bulunduruluyor.

Khalkedon Cafe & Restaurant

Çocuklu ailelerin rahatı için her şeyi düşünen Kahlkedon’da mama sandalyesi de mevcut.

Caribou Coffee

Kahveleri ve sıcak atmosferiyle her daim dolup taşan Caribou, küçük arkadaşları da düşünerek mama sandalyesi desteği sağlıyor.

Midpoint

En popüler restoranlardan biri olan Midpoint, çocuklarla gittiğinizde rahat edebileceğiniz nadir mekanlardan biri. 

''İstanbul'da Mama Sandalyesi Bulunan Mekanlar'' listemizden diğer mekanları da görebilirsiniz.