İstanbul’daki Otellerin Toplantı Salonları

Yoğun iş hayatında toplantılarınız için isteklerinize uygun toplantı salonu nerede var diye merak ediyorsanız, bu yazımız sizin için. İstanbul'un en iyi otellerinin toplantı salonlarını tüm detaylarıyla sizler için inceledik.

CVK Park Hotel Bosphorus

İster bir konferans , ister çok önemli bir yönetim toplantısı ya da küçük bir iş toplantısı planlama olsun , CVK group otelleri teknolojiyi ve kaliteyi size özel mekanlarında sunuyor. Deneyimli kadrosu ile en küçük ayrıntıları bile sizler için düşünen CVK Park Bosphorus Hotel, toplantılarınızda sorunsuz bir deneyimi garanti ediyor.

CVK-Bosphorus-Park-Hotel-Topnaltı-SalonuFotoğraf Kaynak: facebook.com

Holiday Inn İstanbul Airport

Atatürk Havalimanı’na servis otobüsü ile sadece birkaç dakikalık mesafesi bulunan Holiday Inn İstanbul Airport, iş toplantılarınız için tercih edebileceğiniz toplamda 13 toplantı salonuna ev sahipliği yapıyor. Ücretsiz Wi-fi erişimi imkanı sunan, en son teknoloji ile donatılmış toplantı odaları ve Balo salonu, 10 kişiden 1200 kişiye kadar uzanan kapasiteye sahip. 

Holiday Inn İstanbul Airport
Fotoğraf Kaynak: http://www.hiistanbulairport.com/

Hilton İstanbul Kozyatağı

Metro ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşım aracı bulunan ve Havataş'a yürüme mesafesinde bulunan Hilton İstanbul Bosphorus, donanımlı teknolojiye sahip 16 toplantı ve etkinlik salonu ile iş adamlarına kapılarını açıyor. Ayrıca isterseniz, size özel hizmet anlayışı ile VIP toplantı odalarını da tercih edebilirsiniz.

Hilton İstanbul Kozyatağı

Fotoğraf Kaynak: http://tr.hotels.com/

Point Hotel Taksim

7 kata ve 2086 metrekareye yayılmış toplamda 17 toplantı salonuna sahip Point Hotel; toplantı salonlarını son teknoloji ile donatarak iş adamlarına uygun çalışma ortamını sağlıyor. U düzeninden tiyatro düzenine, yarım ay düzeninden sınıf düzenine ve board düzeninden banket / yuvarlak masa düzenine kadar pek çok farklı dizayn ile toplantı salonlarını düzenleyerek konuklarına istedikleri ortamı seçebilme imkanı sunuyor. Ayrıca isterseniz 17. katta bulunan Bosphorus salonlarını tercih ederek büyüleyici Boğaz manzarası karşısında da çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. 

Point Hotel Taksim
Fotoğraf Kaynak: http://www.pointhotel.com/

Crowne Plaza İstanbul Oryapark

Sabiha Gökçen Havalimanı ile Atatürk Havalimanı'na oldukça kolay erişimi ve Ümraniye plazalarına yakınlığı ile Crowne Plaza İstanbul Oryapark, beyaz yakalılar için adeta biçilmiş bir kaftan. Gün ışığı alan toplamda 15 tane toplantı salonu ve Balo odası ile toplantılarınızı en iyi şekilde geçirmeniz için gerekli uygun koşulları sağlıyor. 

Crowne Plaza İstanbul Oryapark

Radisson Blu Hotel

Radisson Blu Hotel İstanbul Pera, toplantılarınızı ve organizasyonlarınızı gerçekleştirebilmeniz adına 7 toplantı salonuna ev sahipliği yapıyor. 110 kişiye varan kapasitesi ile tiyatro düzenindeki toplantı odalarında ücretsiz kablosuz ve yüksek hızda internet, yazı tahtası, TV, video, projeksiyon, mikrofon ve slayt projektörü bulunuyor. 

Radisson Blu Hotel istanbul pera
Fotoğraf Kaynak: http://www.radissonblu.com.tr/

Swissotel The Bosphorus

Her türlü iş toplantınızı, konferanslarınızı veya ziyafetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, üstün teknolojik aletlerle donatılmış toplantı salonlarına ve Balo Salonu’na sahip Swissotel The Bosphorus’ta, geniş yemek yelpazesinden sunduğu enfes yemek sunumları ve otel dışı catering hizmeti de bulunuyor. Mimosa, Acacia, Tulip ve Edelweiss adlı gün ışığı alan, panaromik İstanbul manzaralı toplantı odaları ile 1600 kişilik Fuji Balo Salonu yer alıyor. 

Swissotel The Bosphorus istanbul
Fotoğraf Kaynak: http://www.swissotel.com.tr/

Dedeman Bostancı İstanbul Hotel

Teknik anlamda donanımlı 13 toplantı salonu ile 30 metrekareden 720 metrekareye kadar değişkenlik gösteren alanlarda hizmet sunan Dedeman İstanbul; salonlarını konferans, toplantı, gala yemeği, workshop, kokteyl ve yönetim kurulu toplanlantılarınız için istediğiniz doğrultuda düzenliyor. Toplantı salonlarında; TV, DVD oynatıcılar, gelişmiş ses ve ışık ürünleri ile projeksiyon sistemleri bulunmasının yanı sıra dış ikram hizmeti ile başlangıçtan bitişe kadar tüm gereksinimlerinizi karşılıyor.

Dedeman Bostancı İstanbul Hotel
Fotoğraf Kaynak: http://tr.icvb.org.tr/

Grand Cevahir Hotel

Ergonomik olarak tasarlanmış 1013 adet akustik özellikli Fiqueras koltuk kapasiteli oditoryuma ev sahipliği yapmakta olup, salonda toplantıların sunumlarına teknik destek için ses - ışık odası, 7 adet simultane çeviri kabini, dev elektronik sahne perdesi ve 1806 metrekarelik fuaye alanı bulunuyor. Aynı zamanda oditoryumun etrafında 8 tane toplantı salonu da mevcut. 

Grand Cevahir Hotel istanbul
Fotoğraf Kaynak: http://www.kongretoplanti.com/

Rixos Pera İstanbul

Toplantı, kongre ve özel davetleriniz için 3 salonu ve fuaye alanı bulunan Rixos Pera İstanbul Hotel, şehrin merkezinde yer alması ve iş dünyasına yakınığı açısından iş toplantılarınız için tercih edebileceğiniz nezih bir otel. 120 kişilik kapasiteye sahip tiyatro düzenindeki Ankara Salonu, 125 metrekarelik alana yayılmış olup, 40'ar kişilik kapasiteye sahip İzmir I ve İzmir II salonları, bu üç salonunu oluşturuyor. Aynı zamanda seminer ve kongreler için ofis ve sekreterya hizmetlerinden; faks fotokopi ve yazışma gibi işlemlerinden yararlanabileceğiniz 'Business Center' da bulunuyor.

Rixos Pera İstanbul
Fotoğraf Kaynak: http://peraistanbul-tr.rixos.com/  

Ağaoğlu My City Hotel

Her biri farklı konseptlerde olan toplamda 9 toplantı salonu ile Ağaoğlu My City Hotel, iş dünyasının toplantı ve organizasyon ihtiyaçlarını karşılıyor. Gerekli teknik donanıma sahip toplantı odaları farklı düzenlerde kurulduğu için sizlere özel seçme imkanı da sunmuş oluyor.

Ağaoğlu My City Hotel istanbul
Fotoğraf Kaynak: http://www.mycityhotel.com.tr/