İTÜ’lülerin Gittikleri Gece Mekanları

İTÜ’lülerin ders çalışmak için tercih ettikleri mekanları daha önceden yazmıştık. Kafalarını kitaplardan kaldırmadan o vizeden bu vizeye, şu finalden o finale koşuşturup duran İTÜ'lüler şimdi o defterleri sakince yerine bırakıyor ve hayatlarına biraz canlılık katmak için kendilerini dışarı atıyor :) Eğlencenin doruklarına çıkmak için bir yandan içkilerini yudumlarken bir yandan sohbet edip, hatta ve hatta müziğin verdiği coşkuyla dans edip duran İTÜ'lü öğrencilerin tercih ettikleri gece mekanlarına gelin birlikte bakalım :)

Sortie

"Yeni Yıla Merhaba" temalı yılbaşı partilerinden, "Okulumuza Hoşgeldiniz Yeni İTÜ’lüler" temalı açılış partilerine kadar her türlü kulüp etkinliğinin bilindik eğlence adresindeyiz şimdi. Manzarasının ayrı güzel, müziğinin ayrı güzel olduğu Sortie’de, DJ performansları ile enerjinizi serbest bırakmaya hazır olun. Özellikle kulüp etkinliği aracılığıyla giden İTÜ’lüler bu sayede hem uygun fiyata gitmiş oluyor, hem de kalabalık arkadaş topluluğu ile birlikte eğlencenin dibine vuruyor. 

Sortie beşiktaş
Fotoğraf Kaynak: https://tr.foursquare.com​

Mürekkep

Eğlenmeye hazır mıyız? Şimdiki rotamız Mürekkep! İTÜ’ye gelip de bir kulüp etkinliğinin afişinde Mürekkep’i görmediyseniz gerçekten İTÜ’lü olduğunuzu sorgulamak gerekir. Uygun fiyatlar, gece boyu eğlenebileceğiniz arkadaşlar, birbirinden güzel DJ performansları… Gece eğlencesi isteyen biri daha ne ister ki? Yüksek tavanlı kapalı alanı her ne kadar geniş olsa da bir ton üniversite öğrencisi gelince, adım atacak yer kalmayabiliyor bazen ama çok da önemli değil, çünkü bahçesine geçerek rahatça hava alabilirsiniz.

mürekkep beyoğlu
Fotoğraf Kaynak: https://tr.foursquare.com

Marvin

Galata Kulesi’nin eşsiz manzarasına ev sahipliği yapan, hem açık terası hem de kapalı alanı ile Marvin, farklılık yaratmak isteyen öğrenci kulüplerinin parti etkinlikleri için tercih ettiği bir mekan. Çeşit çeşit kokteyllerinin tadı gayet güzel olsa da fiyatları görünce hafiften dudağınız uçuklayabilir. Başta sesi çok yükseltmeden DJ performanslarına başlanıp gece 4’e kadar sizi sizden alacak eğlenceli müzikleri ile volümü arttırılıyor.

marvin beyoğlu
Fotoğraf Kaynak: https://tr.foursquare.com​

KafePi

Özellikle okul çıkışlarında arkadaşlarla biraz kafa dağıtmak isteyen İTÜ’lülerin yolu KafePi’den geçiyor. Müzik eşliğinde bir yandan içkilerini yudumlarken bir yandan sohbete dalmak pek hoş gelir üniversiteli gençlere. E tabi onlar da bir noktada haklı, yoğun geçen derslerin yorgunluğunu atmak için arada hayatı Pi’ye almak gerek, değil mi?

kafepi beşiktaş
Fotoğraf Kaynak: https://www.kafepi.com

360ISTANBUL

Püfür püfür esen terasında bir tarafta kokteyllerini yudumlayıp manzaranın tadını çıkaran, bir tarafta da eğlenceli müzikler eşliğinde dans eden insanları göreceksiniz burada. Fiyatları biraz kabarık olsa da Beyoğlu’nun o müthiş manzarasına değiyor. İTÜ’lüler de arkadaşlarla çakır keyfi bir gece geçirmek için sıkça 360ISTANBUL’un yolunu tutuyorlar.

360ISTANBUL beyoğlu

Fotoğraf Kaynak: https://tr.foursquare.com​