mekan.com Güzellik Kulübü Türkiye'nin İlk Saç Tamir Stüdyosu Garage Hair Repair'da

mekan.com
1 Aralık 2015
6 paylaşım
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
mekan.com güzellik kulübü olarak geçtiğimiz Cuma günü Türkiye’nin ilk ‘Saç Tamir Stüdyosu’ olma özelliği taşıyan Levent Garage Hair Repair Studio’da, Garage Organics ürünleri ile harika saatler geçirdik. İşletme sahibi, yetenekli kuaför Ahmet Çoban ve ekibi bizlere bakım ve doğallığa doyduğumuz bir gün yaşattı. Ahmet Çoban ve Sebai Yılmaz ortaklığında kurulan Coffee Bain markasının 3. dalga kahveleri ve birbirinden lezzetli tatlı ve tuzlu atıştırmalıklarıyla saçlarımız dışında damaklarımızda bayram etti. Coffeebain'in yılbaşı için ürettirdiği bardaklar ise şahaneydi.

garage hair repair stüdyo

coffeebain kahveleri

coffeebain

Etkinlik başlangıcında kurucu ortağımız Reyhan Çepik Arslan ve Garage Hair Repair Stüdyo’nun sahibi Ahmet Çoban tarafından yapılan giriş konuşmaları tüm genç girişimcilere örnek olacak türdendi. 

ahmet çoban ahmet cobain

Giriş konuşmasının ardından Garage Organics ürünleri, yetkili bir ekip tarafından tüm misafirlerimize hem anlatıldı hem de saç onarımına yönelik uygulamaları yapılmaya başlandı. Garage Organics ürünleri Etko sertifikasına sahip ürünler olmalarıyla ve %98.2 oranında doğal yapılarıyla hepimizin gönlünde taht kurdu. Yapılan bakımlar sayesinde güneşin ışıltıları hepimizin saçlarına taşındı.

garage organics garage hair repair

Saç bakımını ardından Ahmet Çoban ve yetenekli ekibi hepimizin saçlarına şekillendirmeler yaptı ve ortaya şahane saçlar çıktı. mekan.com ekibi olarak bizlerde bu şahane günde kendimizi biraz şımarttık. :) 

ahmet çoban garage hair repair

garage hair repair

garage hair repair studio

mekan.com garage hair repair

Günün sonunda damaklarımızda muhteşem tatlar saçlarımızda ise doğallığın güzelliği kalmıştı. Ahmet Çoban tarafından verilen Garage Organics ürünleri ve herkesin yüzündeki bu şahane gülümseme günün sonunda en güzel hediyelerimiz oldu.

garage hair repair Ahmet Çoban

Sizlerde bakım stüdyosunu ziyaret edebilir, saçlarınızdaki problemler için bu şahane ekibin önerilerini alabilir ve en doğal sonuca ulaşabilirsiniz. mekan.com güzellik kulübünün diğer etkinlikleri için beklemede kalın.