mekan.com IST TOO Restoran Asya Geceleri'nde

16 Ekim Cuma günü mekan.com olarak bloggerlar ve sevdiğimiz dostlarımızla birlikte Shangri La Bosphorus Otel’in   IST TOO restoranında Asya Geceleri’ne davetliydik. Restoran muhteşem ortamı, eşsiz lezzetleri ve güler yüzlü çalışanlarıyla hepimizi kendine hayran bıraktı. 

IST TOO

Malezya’dan Çin’e, Endonezya’dan Tayland'a, Singapur’dan Tayvan’a kadar Asya mutafğının tüm lezzetlerini bizimle buluşturan Executive Şef Olivier Pistre ile yaptığımız sohbet zamanında, İlkim Erbudak ve Elif Bilge Aytekin rehberliğinde yemekleri tanıdığımız kısa turumuz bizlere deneyimlediğimiz bütün lezzetleri daha önceden içerik ve ülke olarak tanıma fırsatı sundu. 

IST TOO

Uzak Doğu’ya özgü ortamında, güzel müzik ve kırmızı loş ışıklı mekanda bizler için hazırlanan masa, konumu ve sunumuyla harika görünüyordu.

IST TOO

Açık büfesi sayesinde istediğimiz tüm lezzetleri deneme fırsatı bulduğumuz gecede en ilgi gören lezzetlerden biri de ‘Oyster’ (istiridye) idi.

IST TOO istiridye oyster

Gecenin en unutulmayacak anlarından biriyse Şef Guo’nun yaptığı ‘noodle show’ oldu.

IST TOO

Şef Taylan Yücel çok lezzetli bir tat olan ördek etini bizler için dilimledi.

IST TOO

İş hayatından ve bloggerlardan yemeğimize eşlik eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

IST T00

Ek bir not olarak restoranın menüsünün 3 ayda bir taze balık mevsimine göre yenileneceğini de sizlere belirtmek isteriz. Shangri La Bosphorus IST TOO restoran yetkili ve çalışanlarına bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyor ve bir Cuma akşamınızı ayırıp bu lezzetleri tatmak için sizleri IST TOO restorana davet ediyoruz.