Sağlıklı Yiyeceklerle Dolu Mekan: JÜS

Sıkı bir detoks programı uygulamak istiyor fakat işe nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız Jüs bunun için artık bizlerle. Sağlıklı ve %100 vegan yiyecekler, organik kahveler, katkı maddesi bulundurmayan soğuk press meyve ve sebze suları, kinoalı salatalar, kalorisiz tatlılar gibi birçok lezzet bulabilir kendinize en uygun detoks şeklini uygulamaya başlayabilirsiniz. Peki JÜS nedir? İçinde neler barındırır? gibi sorular aklınıza takılıyorsa tüm cevapları yazımızda bulabilirsiniz.

Jüs - CihangirFotoğraf Kaynak: matchupmag.com

Cihangir’de bulunan JÜS’ün yaratıcısı Aylin Erman, yaklaşık 10 yıldır bu sektörde hem vegan hem de sağlıklı beslenme üzerine çalışmalar yapıyor. Klinik beslenme uzmanı olan Aylin Erman’ın vegan ve sağlıklı beslenmeye bu kadar gönül vermesinin sebebi Organic Avenue’de uzun bir süre çalışması ve sağlıklı yaşam konusunda bilgilerin paylaşıldığı glowkitchen.com adında bir sitenin kurucusu olması diyebiliriz.

Jüs - Aylin ErmanFotoğraf Kaynak: jusistanbul.com

Hiçbir katkı maddesi bulundurmayan JÜS içeceklerinin tamamı organik ürünler kullanılarak yapılıyor. Bu içecekler pastorize yöntemi ile değil yalnızca soğuk pres yöntemi uygulanılarak taptaze meyve-sebzelerden hazırlanıyor ve çevre dostu cam şişeler içinde servise sunuluyor.

Jüs - CihangirFotoğraf Kaynak: facebook.com/jusistanbul/

Soğuk press meyve ve sebze sularının yanı sıra; sağlıklı smoothie’ler, organik kahveler, gel-al servisinde salatalar, çorbalar, atıştırmalıklar ve enfes lezzetli tatlılar sunuyor. 

Jüs - CihangirFotoğraf Kaynak: facebook.com/jusistanbul

Uzun soluklu diyetlerinizde büyük bir yer edinecek olan Jüs’ün menüsünde vegan çorbaları, şekersiz ve yağsız fındık ezmeleri, kinoa salataları, chia pudingleri, yulaf ezmesi gibi yiyecekleri ve detoks tamamlayıcılarınız olarak organik kahve ve günlük meyve/sebze suları sunuluyor. Siz de vegan yiyecekler yapan mekanlar bulmakta zorlanıyorsanız İstanbul’daki Vegan/Vejetaryen Mekanlar listemize göz atıp rotanızı çizebilirsiniz.

Jüs - CihangirFotoğraf Kaynak: facebook.com/jusistanbul