Yarıyıl Tatilinde Çocuklar İçin Etkinlik Fikirleri

mekan.com
14 Ocak 2017
3 paylaşım
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Bir eğitim yılının ilk dönemini daha geride bırakmış bulunuyoruz. (Son bir hafta! :)) İkinci döneme bomba gibi başlamak için öğrencilerin çok iyi değerlendirmeleri gerektiği sömestr tatilinde çocuklarınız için İstanbul'da gerçekleşecek olan eğitici ve eğlenceli etkinlikleri sıraladık. Yarıyıl tatilinde çocuklarınızla nasıl verimli vakit geçireceğinizi düşünüyorsanız alternatifleriniz hemen aşağıda... Keyifli okumalar! :)

1001 Sanat Sömestr Programı

1001 Sanat, yarıyıl tatilinde, birbirinden eğitici çocuk oyunlarıyla miniklere keyif dolu anlar yaşatıyor. Üstelik Fırsat Bu Fırsat farkıyla biletleri çok uygun fiyatlara alabilirsiniz.
Oyunlar: 1001 sanat

Akbank Sanat’ta Atölye Çalışmaları

Sarkis / Su İçinde Suluboya Atölyesi: 6-12 yaş arası çocuklar atölyede su içinde sulu boya tekniğini öğrenip, kendi eserlerini yaratacaklar.
Sihirli Sanat Kolyemi Kendim Yaptım: 6-14 yaş arası çocuklar sanat yüklü kolyeler yapmayı öğrenecekler.
Selfie Çiziyorum: 6-14 yaş arasındaki minikler bu kez selfie çekmek yerine selfie çizecekler!

Diğer atölyelere ve detaylı bilgiye www.akbanksanat.com/akbank-sanat-beyoglu/cocuk/tarih adresinden ulaşabilirsiniz. Katılım ücretleri 10 TL.

akbank sanat çocuk atölyesiFoto Kaynak: http://www.sanatatak.com/

Animals Musical - UNIQ Hall İstanbul

110 kişilik dev bir kadroyla sahnelenen heyecan verici ve fantastik bir anlatımı olan bu müzikale çocuklarınızı mutlaka götürmelisiniz!

Borusan Contemporary Çocuk Atölyeleri

İlhan Berk ve El Yazması Hikaye Kitabı 8-11 yaş, Bir Serginin İz Düşümü 5-7 yaş ve Pinhole Kamera Yapıyoruz! atölyesi de 9-14 yaş arası çocuklar için. Detaylı bilgiye www.borusancontemporary.com/tr/egitim-programlari/cocuk/kisa-sureli adresinden ulaşabilirsiniz.

Güldüy Güldüy Show

Çocuklarla eğlenceli bir gün geçirmek isterseniz miniklerin yeni favorisi olan Güldüy Güldüy Show’da yerinizi ayırtabilirsiniz.

güldüy güldüy showFoto Kaynak: http://www.showtv.com.tr/

Jurassic Land

Bayrampaşa Forum İstanbul’da bulunan bu dinozor tema parkı çocukların ilgisini çekecek! Büyüklere de küçüklere de giriş fiyatı 39 TL.

jurassic land

Kitchen Creates Mutfak Eğitimleri

Geleceğin şefleri için her yaş grubuna farklı temalarla, birbirinden lezzetli atölyeleri deneyimleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için www.kitchencreates.com/rezervasyon adresine bakabilirsiniz.

kitchen creates

KidzMondo

Trump İstanbul’da bulunan, bir küçük çocuk şehri olan KidzMondo’da çocuklar, biz büyüklerin yaşamını deneyimliyor.

kidzmondo

Kids Nook

Çocuğunuza kitap sevgisi aşılamak ve okuma alışkanlığı kazandırmak istiyorsanız Kids Nook’un birbirinden eğlenceli ve birbirinden eğitici etkinliklerine götürebilirsiniz. Etkinlik takvimine www.kidsnook.com.tr/takvim adresinden ulaşabilirsiniz.

kids nook

UNIQ Winter Tales vs Vialand Tema Park

Macera tutkunu çocuklara Türkiye’nin en büyük açık hava buz pisti olan UNIQ Winter Tales ve yüksek adrenalin vaat eden Vialand Tema Park’ı şiddetle öneriyoruz. Gün boyu sınırsız eğlence sizi ve çocuklarınızı bekliyor olacak.

vialand