Yılbaşı Eğlencesinde De Adres Anjelique

mekan.com üyeleri tarafından 2015’in en iyi gece kulübü seçilen ve İstanbul gece hayatının vazgeçilmez bir parçası olan Anjelique, misafirlerini yılbaşı gecesinde de özel bir şekilde ağırlıyor. Yılbaşı gecesine özel menü hazırlayan Anjelique, misafirlerini hem lezzete hem de eğlenceye doyuracak.

Anjelique

Yıl boyunca gerçekleştirdiği etkinlikler ve dj performanslarıyla adından söz ettiren Anjelique, yılbaşı gecenizi de unutulmaz kılacak. Anjelique, keyifli bir yemek sonrasında kaliteli müzik ile doyasıya eğlenmek isteyenlere keyfine doyulmaz bir gece yaşatacak. Akşam yemeğinin saat 20:00’da başlayacağı bu özel gecede menünün başlangıcında aperatif olarak tatlı ekşi sos ile lezzetlendirilen “Tel Kadayıfa Sarılı Karides” ve “Vişneli yaprak sarma, pastırmalı humus ve imam bayıldı”nın bulunduğu İstanbul meze tabağı yer alıyor. Ara sıcak olarak “Peynirli puf böreği” ve hemen ardından “Şefin salatası” servis ediliyor. Anjelique ana yemek olarak misafirlerine iki farklı alternatif sunuyor. Yaban mantarlı risotto ve teriyaki sos ile lezzetlendirilen “Dana kaburga”, et severler için güzel bir alternatif olurken kereviz püresi ve deniz börülcesi pesto ile servis edilen “deniz levreği” balık severlerin gönlünü fethediyor. Gecenin olmazsa olmazı ise vanilyalı dondurma ile ikram edilen “Kestaneli Çikolata Mousse”.

Anjelique

Lezzetli bir yılbaşı yemeği vaat eden Anjelique, gecenin ilerleyen saatlerinde ise club eğlencesi ile yeni yıla coşku dolu girmenizi sağlayacak. Müzik kalitesi, hizmet anlayışı ve Boğaz’daki benzersiz konumu ile vazgeçilmez bir klasik haline gelen Anjelique, yeni yıla en iyi şekilde girmenizi sağlıyor.
 

Anjelique 2017 Yılbaşı Menüsü


Snack

Tel Kadayıfa Sarılı Karides, Tatlı Ekşi Sos

Shrimp wrapped in kataifi, sweet & sour sauce

Başlangıç / Starter

İstanbul Meze Tabağı; Vişneli yaprak sarma, Pastırmalı humus, İmam Bayıldı,

Klasik beyaz peynir, Füme balık, İçli köfte

Istanbul Mezze Plate; Vine leaves dolma filled with aromatic rice and cherries Hummus with pastırma, Imam Bayıldı – Aubergine filled with onion ragout, Classic White Cheese, Smoked Fish, Bulghur patties filled with minced meat

Ara Sıcak / Amuse Bouche

Beyaz Peynirli Puf Böreği

Puff Borek filled with cheese

Salata / Salad

Şefin Salatası;

Akdeniz Yeşillikleri Salatası, Dana Bonfile, Parmesan Peyniri, Balzemik Sos

Chef’s Salad

Mediterranean Greens, Grilled Beef Tenderloin, Parmesan Cheese, Balsamic Sauce

Ana Yemek / Main Course

Dana Kaburga; Yaban Mantarlı Risotto, Teriyaki Sos

Beef Ribs; Wild Mushrooms Risotto, Teriyaki Sauce

Veya / Or

Deniz Levreği; Kereviz Püresi, Deniz Börülcesi Pesto

Sea Bass; Celery Puree, Samphire Pesto

Tatlı / Dessert

Kestaneli Çikolatalı Mousse, Vanilyalı Dondurma

Chestnut Chocolate Mousse, Vanilla Ice Cream

İçecekler / Drinks

Büyülübağ Vedat Millor Öküzgözü –Boğazkere, Büyülübağ Vedat Millor Sultaniye, Yeni Rakı, Efes bira, J&B ve Johnnie Walker Red Label viski, Smirnoff Red Vodka, Don Julio Blanco tekila Gordon ’s cin, Captain Morgan rom, Pepsi, diet Pepsi, Yedigün, Seven up, Tamek meyve suları tonik, soda, Türk çayı, filtre kahve ve su servis edilmektedir. Yabancı kahveler ekstradır.

****

RESTAURANT 

Limitsiz Yerli-Yabancı İçki ile Özel Yılbaşı Menüsü Kişi Başı

Unlimited Local & Import Drinks with Dinner Menu PP

750 TL

CLUB

Limitsiz Yerli-Yabancı İçki ile Club Girişi

Unlimited Local & Import Drinks with Club Entrance PP

500 TL