Yılbaşı Masalı Anadolu Lezzetleriyle Seraf'ta

mekan.com
20 Aralık 2016
1 paylaşım
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Doğal, taze, sağlıklı malzemelerin buluşma noktası Seraf, özel günlerde hazırladığı sofralarla en keyifli anları unutulmaz kılmaya devam ediyor. Efsane Anadolu lezzetlerini şık ve nezih bir atmosferde sunarken misafirlerini yılbaşı sofrasında etkileyici bir konseptte ağırlıyor.

Seraf-Yılbaşı

Efsane Anadolu yemeklerinden biri olan Hindi Dolması Osmanlı’dan günümüze özel sofraların yemeği olmaya devam ediyor. Yılbaşı sofralarının geleneksel yemeği de olan Hindi Dolması Seraf’ta usta şeflerin özel tarifi ile unutulmaz bir lezzet haline dönüşüyor. 
Her biri yöresinden getirilen malzemelerle hazırlanan efsane Anadolu yemeklerinin adresi Seraf, hindileri doğal ortamda beslenen çiftliklerden temin ediyor. Hindi Dolması hem görünümü hem de lezzetiyle yılbaşı sofrasında görsel bir şölen olarak yerini alırken, bu lezzeti evine götürmek isteyenler ise önceden sipariş ederek Seraf lezzetini sofralarına taşıyor olacaklar.

Seraf-Yılbaşı-Hindi

Sofralar yeni yılda da en özel yemeklerle taçlanırken Seraf’ın olmazsa olmazları da masadaki yerini alıyor. Modern ambiyansı, sıcak dekoru ile huzur veren atmosferdeki Seraf’ta Kaburga Dolması, Sac Tava, Keşkekli Kuzu İncik ile de özlenen lezzetler unutulmuyor.