Nilüfer Ürütürk
1 Yorum 0 Takipçi
"Üst bacak lazer epilasyon için 10 seans bedeli 250 TL ödedim. Yapılan ilk seans içime sinmemesine rağmen bir şey söylemedim. Sonrasında iş gereği İstanbula taşındım ve kalan seans bedelinin geri iade edilmesini talep ettim. Öncelikle bana 1 seans kullandığım için tüm parayı geri iade edemeyeceklerini 1 seans bedelinin 100 TL olması nedeniyle yalnızca 150 TL geri ödeyebileceklerini söylediler. 1 hafta sonra tekrar aradığımda ise sahibi Halime Ocakçıoğlu hn. 1 seans bedeli 150 TL olduğunu söyleyip bana yalnızca 100 TL geri ödeyebileceklerini söylediler ve hesabıma geri iadesinin en geç 2 Nisan da yapılacağını söylediler. 2 Nisan da telefon ettiğimde telefonumun engellenmiş olduğunu gördüm başka bir telefondan aradım. Paramın iadesi ile ilgili durumu sorduğumda zaten böyle bir prosedür yoktu denildi ve saygısızca telefon suratıma kapatıldı. Şimdi soruyorum 10 seans bedeli 250 TL alınıyorken ben 1 seans kullandığımda nasıl 100 TL geri ödeme yapabileceklerini söylüyorlar ve üstüne üstlük söylenen rakamın bile iade edilmiyor. Bu dolandırıcılık değil de nedir ?"
Gıyasettin K.
0 Yorum 0 Takipçi
Saloon Zen Bayan Kuaförü'yü takip ediyor. 2 gün önce
Melike D.
0 Yorum 0 Takipçi
Dreamspa Spa & Fitness'i takip ediyor. 2 gün önce
6707632
0 Yorum 0 Takipçi
Kulis Sanat'ı takip ediyor. 2 gün önce
Yesim H.
0 Yorum 0 Takipçi
Caddebostan Kültür Merkezi'yi takip ediyor. 2 gün önce
Mustafa B.
0 Yorum 0 Takipçi
Sehil - Kahve Zamanı'yı takip ediyor. 2 gün önce
Zeynep K.
0 Yorum 0 Takipçi
Doğan Bayan Kuaförü'yü takip ediyor. 2 gün önce
Vildan B.
0 Yorum 0 Takipçi
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'yi takip ediyor. 2 gün önce
Ramazan Ç.
0 Yorum 0 Takipçi
Sweet Home River'i takip ediyor. 2 gün önce
Ceren K.
0 Yorum 0 Takipçi
Sestanbul Sanat Akademisi'ni takip ediyor. 2 gün önce
Hilâl E.
2 Yorum 0 Takipçi
Hollywoodcity'i takip ediyor. 2 gün önce
Uğur B.
0 Yorum 1 Takipçi
Lara Balıkevi'yi takip ediyor. 2 gün önce
Ersin Kaya
1 Yorum 0 Takipçi
Midas Hotel Haymana Termal'ı takip ediyor. 2 gün önce
Inci Özcan M.
0 Yorum 0 Takipçi
SeriA Marin'i takip ediyor. 2 gün önce
Ümran Ç.
0 Yorum 0 Takipçi
The Green Park Bostancı Havuz & Spa'yı takip ediyor. 2 gün önce
5205810
1 Yorum 0 Takipçi
Beyaz Orkide'ye yorum yaptı. 2 gün önce
"Düğün de herhangi bir sorun yaşamadık. Her şey istediğimiz gibiydi. Ta ki düğün fotoğraflarını görene kadar. Fotoğrafçıyı her düğün salonu gibi kendi fotoğrafçılarını zorunlu kılıyorlar. Dışarıdan istenilmesi durumunda ekstra ücret talep edilmişti. Fotoğrafçılarının çok iyi olduğunu söylediler ve araştırmamız için bir tanıtım broşürü verdiler. Herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadığımız için kabul ettik. Tanıtımda ki fotoğrafçıyla biz sözleşmeyi yaptıktan sonra çalışmayı bırakmışlar. Ve bize bu konuda herhangi bir bilgi verilmedi. Düğün sonrası elinizde kalan fotoğraflarınız inanılmaz berbat olduğunu görünce tam bir hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Küçük bir çocuğun eline telefon verip çektirseydik inanın daha güzel çıkardı. Düğünden hatıra olarak çıkarabileceğimiz bir tane net fotoğrafımız yok. Memnuniyetsizliğimizi dile getirdiğimizde ilgilendiklerini söylediler ve 9 aydır herhangi bir çözüm bulunamadı. Sonuç olarak en özel günde elinizde hiçbir hatıranın kalmaması ve geri dönüşü olmayacak pişmanlıklar."
Yesim Er
1 Yorum 0 Takipçi
Köroğlu İşkembecisi'ne yorum yaptı. 2 gün önce
"kokusundan ötürü içemediğimiz, bunu en başında söylediğimiz ve hemen geri yolladığımız 1 çorba; masada içilen 3 çorbayla birlikte hesaba eklenmiş. hesabı öderken bunun neden yapıldığını sorduğumuzda yapacak birşeyleri olmadığını söylediler. domates kabuklarının yüzdüğü 1 ezme, 4 TL alınan su, 1'i hemen yollanan 3 tane içilen çorbaya 100TL para verdim. ankara'da yaşadığım en kötü tecrübedir. bir daha kesinlikle gitmem, kimseye tavsiyede etmem."
Afef Bekri Y.
0 Yorum 0 Takipçi
Kervan Hotel'i takip ediyor. 2 gün önce
Hatice G.
1 Yorum 0 Takipçi
Blue Marmaray Hotel'e yorum yaptı. 3 gün önce
"Mira&Bahar işin ehli, temiz, dikkatli, anlayışlı, güleryüzlü, keyifli sohbetleri.. Her şeyiyle harikaydılar. Teşekkürleeer"
Ruken G.
1 Yorum 0 Takipçi
Blue Marmaray Hotel'e yorum yaptı. 3 gün önce
"Spa alanı hizmet ve güler yüz Şahane. Kesinlikle tavsiye ederim."
Tugba B.
1 Yorum 0 Takipçi
Gaja Garden Hookah Lounge'ye yorum yaptı. 3 gün önce
"Harika bir mekan güler yüzlü ve ilgili personel bence her şeye değer ... Tekrar gideceğim mutlaka.."
Nihal K.
1 Yorum 0 Takipçi
Hotel Prinkipos'a yorum yaptı. 3 gün önce
"Geçen sene de erkek arkadaşımla gitmiştik bu sefer tekrar 1 günlük kaçamak yapmak istedik ve dün ordaydık ❤️ İlk aklımıza gelen yer oldu "
Tülay Mumcu
8 Yorum 0 Takipçi
Bağ Evi Anadolu Mutfağı'ya yorum yaptı. 3 gün önce
"Gezgin-guru-yorumcu vasfımla,Muhteşem nostalji mekanı, enfes lezzetlerin durağı, cümbüş saz, eğlencenin doruğu, 40 yıllık deneyimle yaşayan tarih Beypazarı'nın kültür ve turizmine öncülük eden, yaşayan bir tarih, efsanevi bir zaman tüneline ve keyifli bir yolculuğa hazır olun.Beypazarı'nda çarşı esnafının, yeme içme mekanlarının, işletme sahiplerinin, çalışanların, yoldan geçen herhangi bir yöre halkının, bir gezgine tavsiye ettiği İlk seçenek, Bağ evi Anadolu mutfağı. Kültür ve tarihle dolu beypazarı'nın kalbinde yeralan bu enfes üzüm bağının geçmişi 1830 lara dayanıyor Bayramoğlu ailesinin, yaşayan tarihi zaman tünelinde, yolculuk ederken, muhteşem yöresel yemekleri tadıyor, işletme sahibi ailesi ile birlikte tüm tarihini halen müthiş bir şekilde canlı tutabilen, çok içten, deneyimli tam bir beyefendi olan Sayın Hüsnü Bayramoğlu'nun bizzat organize ettiği programdan inanılmaz keyif alıyor, modern meddah, müzisyen, Mustafa Bey'in sazı, cümbüşü ve renkli sohbeti ile şifa buluyor, yöre kültürünü ve yemeklerini tanıyıp, görsel ve manevi bakımdan da tam bir doyuma ulaşıyorsunuz. 40 yıllık deneyimleri ile işletme sahibi Hüsnü Bayramoğlu beyefendi, son derece yalın ve içten misafirperverliği ile her misafiri ile tek tek ilgilenip, sadece enfes lezzetler sunmayıp, yaşamımız boyunca unutamayacağımız organizasyonlar gerçekleştiriyor, 92 yaşındaki babası, son derece nazik bir hanımefendi olan eşi, oğlu, hatta torunları dahi bu güzel işletmede her koordinasyon da yerini alıp size unutamayacağınız hatıralar biriktiren, müziğe lezzete eğlence cümbüş ve saza, görsele doyacağınız ve başka mekanlarda bulamayacağınız çok güzel programlar tertip eden bir aile işletmesi. Hüsnü Bey'in 6 yaşındaki oğlumla karşılıklı erik dalı oynaması da onun içten, saygıdeğer ve alçak gönüllü, bir işletme sahibinden öte misafirlerini ağırlayıp, memnun ayrılmaları için elinden geleni yapan, kendisi de misafirleri ile birlikte eğlenen, ayrıca bir konuk evi sahibi de olan ve buradaki güzellikleri bu apartta da farklı nüanslarla yansittigina emin olduğum, Sayın Hüsnü Bayramoğlu'na, tüm dostları, ailesi ve personeline tarih kokan muhteşem mekanında yaşattığı unutulmaz hatıralar için sonsuz Teşekkürler, tekrar görüşebilmek umuduyla..."
Oğuzhan Yenigün
0 Yorum 0 Takipçi
Yalı Cafe Restaurant'ı takip ediyor. 3 gün önce