Cloud 34, Hilton İstanbul Bomonti

4
Toplam 1 kullanıcı
0 (212) 375 30 00
Cumhuriyet Mah Silahşör Cad. No: 42 Bomonti Şişli, İstanbul

YORUMLAR

  Kangurular K.
  60 Yorum 52 Takipçi
  İstanbul’un büyük otellerinden biri olan Hilton İstanbulBomonti Cloud 34 ile şehrin en yeni keyif ve eğlence noktaları arasında yer alıyor. Otelin 34. katında bulunan bar, DJ performansları, harika İstanbul manzarası, zengin barı, özel kokteylleri ve atıştırmalık lezzetleriyle misafirlerine unutamayacakları bir eğlence yaşatmakta.
  KanGurular ekibi olarak bu mekanda Koktey yapım etkinliğine davet edildik. Zaten mekana gelmeden önce yaptığımız araştırmada kokteyl konusunda Cloud 34 ün özellikle “Bartender’s Garden” konseptiyle sunulan kokteylleri ile dikkat çektiğini tespit ettik. Tabiki bu da bizi meraklandırdı.
  Etkinlik esnasında yapılan Bosphoros (Rom 4 cl, Blue Curocao 2 cl, Limon suyu 3 cl ,Biberiye, Elma suyu 6 cl) , rakı severler için yapılan Lions Milk ( Rakı 1 cl, Limon suyu 3 cl, Nane Likörü 3 cl, Elma suyu 6 cl), Turkish Coffee Martini (Votka 4 cl, Martini Dry 4 cl, Soğuk Türk Kahvesi 4 cl) ve West Wing (Rom 2 cl, Çilek Püresi 2 cl, Limon suyu 1 cl)
  Yukarıda belirttiklerim tadımından hoşlandığımız Kokteyllere ilişkin muhteviyat paylaşımlarıydı. Bunun dışında, Bomonti Breeze, 230, Cosmopolitan, Basil Pleasure, Bomonti Mary ve Lions Gate kokteyllerinin de icrası yapıldı.
  Bir binanın 34. Katından İstanbul'a baksanız İstanbul size gülümser, ancak Hilton'dan bakarsanız bunun cevabını orada siz görün :)
  8 yıl önce