Este Sea Güzellik Salonu

4.1
Toplam 41 kullanıcı
0 (212) 213 33 06 , 0 (533) 087 27 88
Mecidiyeköy Mah Büyükdere Cad. Kral Apt. No: 75/ D: 8 Kat: 3 Mecidiyeköy Şişli, İstanbul

YORUMLAR

  Fatoş İ.
  1 Yorum 0 Takipçi
  Böyle bir mekan ve böyle muhteşem bir ekibi tanıma fırsatı bulmaktan dolayı çok memnunum. Çalışanların güleryüzü ve işlerini severek yapmalarından ve samimi tavırlarından dolayı kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Sevda Hanım, Ayşegül Hanım, Elif Hanım, Hülya Hanım, Victoria Hanım hepiniz harikasınız iyi ki varsınız. Sizleri çok seviyorum ;) 8 yıl önce
  1686815
  1 Yorum 0 Takipçi
  Este Sea ile yaklaşık 4 ay önce tanıştım. İşyerime yakın bir yer ararken buldum ve iyi ki bulmuşum diyorum. Artık her boşluğumda bir bahane ile ikinci adresim gibi gittiğim, tüm çalışanları ile arkadaş olduğum bir yuva gibi. Başta Sevda Hanım olmak üzere, Ayşegül, Hülya, Victoria ve Elif hepinizi çok seviyorum ve iyi ki hayatıma girdiniz diyorum. Bir şekilde kampanyalarımı bahane ederek iletişimimi koparmamak için her hafta size geliyorum. Benim için sizlerle bir arada olmak terapi gibi...Amatör bir ruhla profesyonelce çalışan sizleri yürekten tebrik ediyorum. Tüm bayanlara şiddetle tavsiye ediyorum. O güler yüzünüz, sıcaklığınız hiç eksik olmasın:)
  Sevgi ile öpüyorum
  Kübra
  8 yıl önce
  Mukemmel bir merkez calisanlar hizmet 10 numara tavsiye ederim 8 yıl önce
  Güler yüzlü muhteşem hizmeti ile çok çok memnun kaldığım bir mekan herkese tavsiye ederim sonuç süper 8 yıl önce
  Arzu T.
  1 Yorum 0 Takipçi
  este güzellik salomuma henüz bir kere gitme şansım oldu.ve tek kelime sırf o güzel yüzünüz ve tatlı tebesümünüz sıcak sohbetiniz için dahi milyarlar ödemeye değer tebessümden güven ortamından uzak bu devirde en büyük ve güzel sermayeyi sunuyorsunuz bizlere.daha önce bir çok merkeze gittim epilasyon konusunda şunu itiraf etmeliyim ki 3-5 dk da savarlar sizi başlarından hayli yüklü miktarlar ödemiş olmanıza rağmen fakat este de öyle olmadı yada ben şanslıydım bana işlem yapan bayan sanki kendi vücuduna yapıyormuş gibi nazik ve titizdi aynı yere defalarca işlem yapmaktan yılmadı ve ben şahsım adına sizleri tanıdığım için kendimi şanslı adlediyorum teşekkürler este sea ve tüm personeli...... 9 yıl önce
  Ayşen Şahinçe
  1 Yorum 0 Takipçi
  Ben çok memnun kaldım.Çok iyi ve çok profesyonel bir ekip.Hepsi işlerini severek yapıyorlar ve size de bunu yansıtıyorlar.Ben 8 seans kavitasyonla 10cm inceldim.Çok mutluyum elbiselerime girebiliyorum:)))
  Ama onlar benden daha çok sevindiler:)))
  Este Sea ailesinin hepsine çok teşekkür ediyorum.
  Ayşen Şahinçe Karamanlıoğlu
  9 yıl önce
  Mehmet Emin T.
  1 Yorum 0 Takipçi
  Çok nezih bir kuruluş, çalışanlar çok ilgili,güleryüzlü, cihazlar yeni. Çok memnun kaldım 9 yıl önce
  Binnaz E.
  2 Yorum 0 Takipçi
  Son derece guler yuzlu, ilgili ve profesyonel hizmet veren bir salon. Kesinlikle son derece gucen verici ve basarililar. Este Sea ile tanistigima cok memnunum. Sık sık görüşecegiz. 9 yıl önce
  Narin T.
  1 Yorum 1 Takipçi
  henüz yeni başladım seanslara ama bana sorarsanız ilk izlenimim son derece memnun kaldım, çok güleryüzlü, nazik, ilgili, işini ciddiye alan ve son derece müşterileriyle diyaloğu kuvvetli ve keyifli bir ekiple tanıştım, bir sonraki seansı iple çekiyorum, Este Sea bence isabetli bir seçim, başarılarının devamını diliyorum:)) 9 yıl önce
  Ebru E.
  1 Yorum 0 Takipçi
  Çılgınlar gibi para ödemeden de iyi, kaliteli ve doğru hizmet alabileceğinizi görmek için kendinize bir şans verin. Kısaca aynı hizmeti başka bir yerden almayın. Haklı olduğumu ve neden üşenmeyip bu kadar uzun yazdığımı anlayacaksınız.
  Sevgili Estesea çalışanları, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim; güler yüzlülüğünüz, dostluğunuz, kaliteniz, profesyonelliğiniz, dürüstlüğünüz ve insanlığınız için. Hepiniz harika insanlarsınız. Özellikle Sevda Hanım ve Elif Hanım’a gösterdikleri anlayış ve samimi yaklaşımları için ayrıca teşekkür ederim.
  Şimdiye kadar bir çok siteden çok fırsatlar aldım güzellik ile ilgili; özellikle kavitasyon ve lazer epilasyon konusunda ihtisas yaptım kendi çapımda. Genelde fırsat/kupon müşterisi olduğum için ya hep diğer müşterilerden daha az önemsendim ya da aldığım paketin içeriği hiç de ilanda yazan gibi vaat edilen olmadı. Hep “o bölge şöyle bu bölge böyle, onla bunu bileştiriyoruz, bu alet beşini birden yaptığından bilmem kaç seans oluyo” türünden cümlelerle karşılaştım. Bu yaklaşımda olmalar yetmezmiş gibi bir de cihazlarının ömrü bitmesin diye, fırsat almış müşterilere ya eski cihazları kullanıyorlar ya da yan sanayi ürünleri kullanıyorlar. Siz “bir fırsat buldum, çok para vermeden yaptırabiliyorum” diye sevinirken, size bu hizmeti verenler “bu kadar paraya bu kadar hizmet, ne bekliyorsunuz ki” tavrıyla yaklaşıyorlar. Bunlar da uygulamadan doğru sonuç alamamanıza ve cildinizin tahriş olmasına sebep oluyor.
  Sevda Hanım bugüne kadar tanıdığım estetik uzmanları arasında bu konuda en hassas davranan kişi (tek demek daha doğru olur). Gerçekten de fırsatta yazan hizmeti aynen yazdığı gibi, sizin kafanızda uyandırdığı iyi niyetli düşüncenizde olduğu gibi alıyorsunuz. Cihazların bakımı, temizliği, yenilenmesi kitabına uygun olması gerektiği gibi. Uygulamayı yapan kişiler ne yaptıklarını bilen işinin ehli insanlar. En önemlisi satın aldığınız hizmeti, kandırılmadan, katakulliye getirilmeden gerçekten alabiliyor olmanız. Tüm bunların yanında her zaman güler yüzle karşılanıyorsunuz. Hiçbir çalışan oflayıp puflamıyor, yoğunluktan ve benzer sebepten şikayet etmeden mutlu çalışıyor.
  9 yıl önce