Kemal'in Yeri

2.7
Toplam 3 kullanıcı
0 (216) 336 03 94
Caferağa Mah. Ferit Tek Sok. No:34 Moda Kadıköy, İstanbul

YORUMLAR

  Ali Ender Ulusoy
  15 Yorum 9 Takipçi
  Mekana dair bir önceki yorumum olumlu olsa da dikkatimi çeken bir nahoşluk sebebiyle puan kırmak durumunda hissetim. işletme bu konuda gereken duyarlılığı gösterirse elbette ki ona göre bir güncelleme yaparım. daha önceki silme ihtiyacı hissettiğim yorumum da en aşağıda mevcut.
  Mekanı severiz manzara hoştur istanbul dışından gelen eşi dostu da getiririz vs. ancak en son bir sıkıntı ile karşılaştım ki hiç hoş değildi. Hiç taze olmayan ziyadesiyle bayat olan pasta 15 tl hani bayat ve lezzetsiz olmasa neyse ama maalesef iyi bir yerde tazesini yiyebileceğinizin baya ustu bir bedel keza da fazlasıyla bayat. hani bu kafada en naif ifadeyle biraz müşteriye yanlış bir yaklaşım var diyebilirim. diğer her şey güzel/fena değil, ama aklınızda olsun iyice sormadan ölçüp biçmeden mekanın klasikleri dışında maceraya açık olmamak gerek. son not olarak henüz deneyimlemediğim kahvaltı 25 tl imiş.
  bilginize
  "Tercih edilen manzarali mekan - Koltuk düzeni vs.nin pek cezbedici oldugunu söyleyemem. Tabiri caizse kendine has bir salasligi var. Öyle pek lüks ve sik bir mekan beklemeyin. Ancak modanin essiz manzarasi sayesinde oldukça hos bir deneyim olabiliyor. Ürünleri sinirli çesitlilige ragmen makul fiyatta. Oturma düzeni uygun, yer bulabilmisseniz keyifli ancak yer bulma sikintisi mevcut.
  4 yıl önce
  Çayı her daim berbat olan çay mekanı 4 yıl önce
  Gidin ve nefis taze çaylarını için :) 4 yıl önce
  Manzarası guzel çayı ıyi çalışanlar ıyi yıllardır severek geldiğimiz bir mekan 4 yıl önce
  Huzurun bulundugu yer. gizli bir bahce gibi hatta. 4 yıl önce
  Ortam, manzara, kaşarlı simit ve çay 4 yıl önce
  Burasi harika bir yer! tek kelimeyle ba-yil-dim! 4 yıl önce
  Her pazar gidip çay kahve sohbet üçlemesini gerçekleştirdiğimiz yer. 5 yıl önce
  Girişteki balkonu kaptıysan,manzara ile çay kaşarlı simit iyi gider, üstüne de türk kahvesi söyle yeter...:-) 5 yıl önce
  Mülteci kamplarını aratmayan belediye tesisleri dışında, hem çayınızı yudumlayıp hem de istanbul'da yaşadığınızı hissettirecek nadir mekanlardan. 15 dakikada bir zoraki içmeniz için çay dayamıyorlar. 5 yıl önce