Madam Despina Meyhanesi

3.7
Toplam 3 kullanıcı
0 (212) 247 33 57
Kurtuluş Açıkyol Sok. No:9 Kurtuluş Şişli, İstanbul
İstanbul Şişli mekanları arasında yer alan Madam Despina Meyhanesi, adresi, yorumları, resimleri ve menüsü ile mekan.com'da. İstediğiniz gün ve saat için rezervasyon yapın

GENEL ÖZELLİKLER

Mekan Tipi
Meyhane

Ek İmkanlar
Fasıl

HARİTA

YORUMLAR

 (221) Tümünü görüntüle

Puan Verin:
  Adım Adım Gurme
  74 Yorum 36 Takipçi
  Madam Despina gayet izbe bir yerde konumlanmış, iç tasarımı falan Anadolu düğün salonlarından hallice. Fasıl ekibi aşırı paragöz(hangisi değil ki?), müzikleri idare eder seviyede. Anlamsızca ünlendiğini düşünüyorum bu mekanın, veya belki eskiden güzeldi ama sonra artan talep karşısında günümüzdeki halini aldı. Benim bir mekanı beğenmem için öncelikle samimi olması gerekir; Madam Despina ise samimi gibi görünen ama içten pazarlıklı bir yer. Sadece müşteriyi ütmek üzerine kurguladıkları bir sistemleri var, tuvalete giderken bile para ödemek bu dönem için saçmalık. Garsonlar küfreder gibi hizmet ediyor. Sakın kalabalık bir masa olarak, hele hele doğum günü vb. özel günleri kutlamak için gitmeyin, “aha bu masa bize hayır diyemez, bir güzel paracıklarını alırız.” diye bakarlar, bütün geceyi zindan ederler.
  Et yemeklerini kotarıyorlar, ciğer başta gelmek üzere bazı mezeler/ara sıcaklar fena değil, bunun haricinde her şey sıradan. Fiyatlar bu sıradanlığa kıyasla fazla. Hizmetini asla beğenmediğim, fazlasıyla samimiyetsiz bulduğum, ününün hakkını veremeyen bir mekan olan Madem Despina’yı tercih etmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Kısaca; vasat hizmet, sıradan yemekler, çok ama kötü servis ile karşılaşırsınız burada.
  5 yıl önce
  Şehrin içinde vaha. salaş ama bir o kadar ev konforunda... hersey leziz. fasıl sahane. 6 yıl önce
  Sıcak ve samimi bir ortam.kasıntı mekanlardan sıkıldıysanız mutlaka burda bulunun 6 yıl önce
  Rezil bir ortam olmuş! uzak durulması gereken mekan kategorisine terfi etmiş! 6 yıl önce
  Mezeler çok kötü,çok klasik; çok az ara sıcak var hatta nerdeyse yok; bahçesi hariç herşey kötü 6 yıl önce

ÇALIŞMA SAATLERİ

 • Pazartesi 17:00 - 02:00
 • Salı 17:00 - 02:00
 • Çarşamba 17:00 - 02:00
 • Perşembe 17:00 - 02:00
 • Cuma 17:00 - 02:00
 • Cumartesi 17:00 - 02:00
 • Pazar 17:00 - 02:00