Titanic City Hotel

5
Toplam 1 kullanıcı
0 (212) 238 90 90
Taksim Lamartin Cad. No:47 Taksim Beyoğlu, İstanbul

YORUMLAR

  Yunus C.
  3 Yorum 0 Takipçi
  Her şeyden önce müşteri hizmetleri "Özlem Hanım" elinden gelen tüm kolaylıkları sağladı bizim grupta vejetaryen olduğunu duyduğunda iftar tabağı dahil tüm et ürünlerini sebze ikramları ile değiştirdi.
  Daha sonra yemeğe gittiğimizde bize servis yapan "Sercan Bey" işini çok iyi yapan ve müşteri ile ilgilenmesini bilen biri olarak gecenin adamıydı.
  Yemeğe gelince sanıyorum en az üç veya dört kişiyi doyurabilirdi. Bazı tabakları geri gönderdiğimiz halde artan yemek vardı.
  Manzaraya gelince gerçekten dinlendirici ve nefisti akşam saatlerinde Boğaziçi Köprüsünü seyretmek ve çayınızı yudumlamak ve Taksim de olduğunuzu unutturacak kadar sakin ve gürültüsüz bir ortamda etrafı seyrederek yemek yemenin tadı bir başka idi. Sanıyorum fırsat bulursak bir daha aynı deneyimi yaşamak isterim.
  Fiyata göre haddinden fazla bir ikram oldu, verilen paranın fazlasını aldığımızı rahatlıkla söyleyebilirim, Ancak hizmeti sunanlar bu kadar kibar ve profesyonel olmasalardı akşamın tadı bu kadar güzel olamazdı herhalde, Herkese tekrardan teşekkürlerimle. İlgi ve alakanız için teşekkürler, ellerinize sağlık.
  5 yıl önce
  Eğitim için burdayim ancak yemekleri şahane, otel temiz konumu zaten çok guzel. markanın kalitesi tartışılmaz 7 yıl önce
  Great hotel , big room , good servise , and free wifi 7 yıl önce
  Nice 4 star hotel .. nice room .. good breakfast. 7 yıl önce
  Süper kaliteli 7 yıl önce
  I stayed here twice,, very good hotel deserve 5 stars..clean, good food,perfect location, and friendly staff 7 yıl önce
  Orta halli. spor salonu tam curcuna. sauna soğuk. fitness salonundaki dambıllar aptalca. 7 yıl önce
  Açık büfe , havuz 7 yıl önce
  Resepsiyon volkan bey inanılmaz ilgili ve kibar. bellboy da aynı şekilde. çok güzel bir otel, çook memnun kaldım 7 yıl önce
  Herkes bildiği işi yapmalı. turizm titanic ailesinin işi. güleryüzü personeli, şık dekoru, enfes yemekleri ve muhteşem boğaz manzaralı compass restorantı ile taksim'de gideceğiniz tek adres. 7 yıl önce