Nişantaşı'nın Son Zamanlardaki En Popüler 5 Mekanı

Açıldıkları günden itibaren çok sevilen ve popülerleşen bu mekanları keşfetmediyseniz bir an önce planlarınızın arasına ekleyin deriz.

Central

Konuklarını ‘Better Mood, Better Food, Better Music’ mottosuyla ağırlamaya başlayan Central, şimdiden şehrin yeni buluşma noktası oldu. Oldukça erken saatlerde başlayıp, gece geç saatlere kadar hizmet veren Central, sosyal bir ortamda iyi yemek sunuyor. Central, Önder Öztarhan, Arda Türkmen, Kaan Boyner, Okan Can Yantır ve İsmet Büyükyılmazel’in ortaklığıyla hayata geçti. Central’ın menüsü ise İtalyan ve Fransız ağırlıklı olmak üzere Akdeniz mutfağından oluşuyor. Tatlı menüsünden Pavlova'yı mutlaka deneyin deriz.

central nişantaşıFoto Kaynak: facebook.com

Chimp & Zee

Atiye Sokak'ta hizmet vermeye başlayan Chimp & Zee, son günlerin favorilerinden. Üst kat Zee, upuzun oturmalar ve koyu sohbetler için ideal. Alt kat ise Chimp; bar olarak hizmet veriyor. Chimp & Zee'nin en iyi yanı ise yzın keyifle oturabileceğiniz bir bahçesi olması. Fiyatlar da verilen hizmete oranla oldukça makul.

chimp & zeeFoto Kaynak: http://kangurular.com/

Dear Mom

Topağacı’na yepyeni, sıcak ve samimi bir mekan daha katıldı! Dear Mom, Nişantaşı'nda favorilerimiz arasına girdi bile. Çeşit çeşit lezzetlerini evinizin salonundaymışcasına deneyimleyebilirsiniz. Dear Mom'da en sevdiklerimiz ise tabii ki enfes burger'lar oldu.

dear mom pub nişantaşıFoto Kaynak: instagram.com/isilakar/

Kruton

Kruvasan'ın hemen yanında açılan Kruton, Nişantaşı'na batı mutfağının en lezzetli örneklerini getirdi. Kruton'da Milano tarzı schnitzel ve kış bitmeden de balkabağı çorbasını mutlaka denemelisiniz. Tatlılar da yan taraftaki Kruvasan'da geliyor.

kruton nişantaşıFoto Kaynak: fooduristik.com

Bazlama Kahvaltı

İstanbul'da ilk Karaköy'de deneyimlediğimiz Bazlama'nın menüsünde yok yok:
Özel tarifiyle menemen 
Gözleme
Pişi
Bazlama
3 çeşit zeytin
Ezine peyniri
Erzincan tulumu
Çeçil peyniri
Ev yapımı reçel çeşitleri (Havuç reçelinden acı biber reçeline…)
Acuka
Kayseri sucuğu, Kayseri balı
Karadut reçelli lor peyniri
Trabzon tereyağı
Sınırsız çay

bazlama kahvaltı nişantaşıFoto Kaynak: instagram.com/bazlama.kahvalti/