Kapım Otel

2.8
Toplam 6 kullanıcı
0 (216) 721 84 61
Ağva Merkez Mah Yakuplu cad.No:186 Şile, İstanbul

YORUMLAR

  Özgül T.
  2 Yorum 0 Takipçi
  Çok güzel dere kenarında hoş bir mekan.hizmet kaliteli 6 ay önce
  Ramazan Ç.
  1 Yorum 0 Takipçi
  Mekan on numara beş Yıldız çalışan arkadaşların ilgisi alakası çok iyi ve Kahvaltı çok çok güzeldi dört kişi gitmemize rağmen masada baya bir çeşit vardı. Çocuklu aileler için bebek koltuğuda mevcuttur ve göl manzarası ile çok güzel bir mekan Ağva ya geldiğimde Kahvaltı için uğrayacağım bir mekandır bundan sonra Teşekkürler 11 ay önce
  Nur Akdemir
  1 Yorum 0 Takipçi
  Tek kelime ile rezil bir yer. 2 hafta önce cumartesi gecesi orada kaldık.
  Akşam yemeği için otele gittiğimizde çalışanlar orada maç izliyordu. Maç açık kalacak mı dediğimizde maçın açık kalacağını söylediler ve bize yemek için etrafta başka yerler olduğunu söylediler. Yemeği yan taraftaki işletmede yemek zorunda kaldık.
  Sabah kahvaltısında yüksek sesle plaj müziklerine maruz kaldık.
  Otelin hemen yanındaki inşaat ayrı bir vaka zaten.
  Doğa içinde huzur verici bir tatil için gidip bu rezilliklerle karşılaştık.
  Şelale ve Kapım otele Emrah adında biri bakıyor. İşletme adamın umurunda değil. Aile işletmesi, butik otel diye reklam yapıyorlar bir de. Otellerin sahibi burayı umursamıyor anlaşılan.
  Çıkışta bize fatura da vermediler. Ertesi gün adresinize göndereceğiz diyerek adı Emrah adlı çalışan bizden bilgileri aldı. 1 hafta boyunca her gün aramama rağmen oyalayarak göndermedi. Bu kadar süre talep etmeme rağmen faturayı hala alamadım.
  Fırsat bu fırsat'ta oda fiyatı 350'den 279'a inmiş bir fırsat olarak görünüyor. Bu da yalan. Tatile gitmeden önce oteli aradığımızda Emrah adlı çalışan bize "Fiyat 300 TL, isterseniz burdan da alabilirsiniz zaten bir şey fark etmiyor." diye cevap verdi.
  BUTİK OTELCİLİKLE ALAKASI OLMAYAN ASLA GELİNMEMESİ GEREKEN HUZURSUZ VE SİNİR BOZUCU BİR YER
  5 yıl önce