Rota Gelişim

5
Toplam 5 kullanıcı
0 (216) 349 77 31 , 0 (554) 752 58 07
Rasim Paşa Mah Karakolhane Cad. No:7/3 Kadıköy, İstanbul
İstanbul Kadıköy mekanları arasında yer alan Rota Gelişim, adresi, yorumları ve resimleri ile mekan.com'da. Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin, yorum yazın ve puan verin.

HARİTA

YORUMLAR

 (4) Tümünü görüntüle

Puan Verin:
  Gürcan K.
  1 Yorum 0 Takipçi
  İki yıldan uzun bir süredir dönem dönem nefesimin yetmediğini hissediyor, tıkandığımı düşünerek telaşa kapılıyordum. Doktorlar nefes konusunda sorun yaşamadığımı, bunun bir tür alerji olabileceğini, hangi dönemlerde olduğunu takip etmem gerektiğini söylediler.
  Fakat takip ederken bir yandan sorunum devam ediyordu. Rota Gelişimin fırsatına denk geldim, satın aldım ve Derya Celbişten nefes seansı aldım. İkinci seanstan sonra rahatlama fark ettim ve dördüncü seansımı tamamladığımda oldukça rahatlamıştım.
  Şu anda seansıma devam ediyorum. Tavsiye ederim.
  4 yıl önce
  Ayşegül U.
  1 Yorum 0 Takipçi
  İlişkimde bir çıkmaza girmiştim. Artık tamamen bittiğini düşünürken tamamen tesadüfen Rota Gelişim ile karşılaştım. Telefonda o kadar iyi bir ilgilenme beklemiyordum açıkçası.
  İlk seansta uyguladıkları bir teknikten sonra sorunlarımıza daha farklı bakmaya başladım. Bir kaç seans devam ettikten sonra ilişkimin heyecanını yeniden geri kazandım, mutluyum. Teşekkürler!
  4 yıl önce
  Deniz Durgun
  1 Yorum 0 Takipçi
  Uzun zamandır gördüğüm rüyalar beni yormaya başlamıştı. Kabusla uyandığım için gündüzlerim de kötü geçiyordu. Bir saat içerisinde rüyalarımın bana ne demek istediğini anladım ve koçluk seanslarıma başladım. Şimdiyse gayet iyi hissediyorum :) 4 yıl önce
  Tuncay Sartay
  1 Yorum 0 Takipçi
  Tereddut ederek almıştım ama çok iyi yapmışım. Tugba ve Derya hanim a cok tesekkurler. Dogru nefes almak cok onemli imis . birçok faydasini simdiden hissediyorum . tekrar tesekkurler 4 yıl önce

ÇALIŞMA SAATLERİ

 • Pazartesi 09:30 - 19:00
 • Salı 09:30 - 19:00
 • Çarşamba 09:30 - 19:00
 • Perşembe 09:30 - 19:00
 • Cuma 09:30 - 19:00
 • Cumartesi Kapalı
 • Pazar Kapalı