Halil Lahmacun

4
Toplam 4 kullanıcı
0 (216) 337 01 23
Caferaga Mah Güneşlibahçe Sok. No: 26/A Kadıköy, İstanbul
Ali T.
44 Yorum 4 Takipçi
Halil Lahmacun'a yorum yaptı. 7 ay önce
"Kadıköy'ün abartılan lezzetlerinden biri. Lezzeti kötü değil ama abartıldığı kadar iyi de değil. Yalnız şöyle bir avantajı var: Çoğu lahmacun yapan işletme, kıymayı az koymak için kıyma dışındaki malzemelerden ne bulsa lahmacuna boca ediyor. Buradaki lahmacunun içeriğinde, o tip çer çöp pek yer almıyor. Yanımdaki arkadaşım lahmacunun yanında gelen garnitürü eleştirdi fakat lezzeti beş yıldızlık olan bir lahmacun yediğinizde ne garnitürü ne de ayranı gözünüz görür. Buradaki lahmacunun lezzeti üç yıldızlık. Kadıköy'de bu işletme gibi, lahmacun konusunda abartılan bir yer daha var. Daha iyisi olmadığı için bu iki işletme haddinden fazla abartılıyor. Lahmacun, İstanbul'da çok özensiz ve çok kolaya kaçılarak yapılan bir çeşit olduğu için İstanbul genelinde iyi lahmacun yapan yerler bir elin parmaklarını geçmiyor."
Kenan N.
0 Yorum 3 Takipçi
Halil Lahmacun'u takip ediyor. 12 ay önce
İlker A.
0 Yorum 1 Takipçi
Halil Lahmacun'u takip ediyor. 3 yıl önce
Gokhan C.
0 Yorum 0 Takipçi
Halil Lahmacun'u takip ediyor. 4 yıl önce
Barış Bahri
0 Yorum 0 Takipçi
Halil Lahmacun'u takip ediyor. 4 yıl önce
Tarık K. S.
0 Yorum 1 Takipçi
Halil Lahmacun'u takip ediyor. 4 yıl önce
Eren K
288 Yorum 79 Takipçi
Halil Lahmacun'a yorum yaptı. 4 yıl önce
"Kadıköy çarşıda, balık pazarı civarındaki restaurantların arasında kalmış küçük bir lezzet noktası. Ana yemeği geçmeden bir yerlerde atıştıralım dedik ve buraya girdik. Mekan küçük ve salaş. Lahmacunları çıtır çıtır ve lezzetli. Peynirli pidesi de tadılması gereken başka bir lezzet. Fiyatlar normal. Lahmacun 4 tl, Peynirli pide 4 tl"
Merve Başkut
0 Yorum 0 Takipçi
İstanbul'daki En İyi Lahmacuncular listesinde Halil Lahmacun için oy verdi. 4 yıl önce
İko Keşifte
209 Yorum 84 Takipçi
Halil Lahmacun'a yorum yaptı. 5 yıl önce
"İstanbul'da aradığım lahmacun lezzetini pek bulamadım. O lezzete en yakını burası. Eti güzel, kokmuyor ve yağı az. Hamuru çıtır çıtır. Boyutu da benim için önemli. 1,5 ile doyuyorsam tamamdır."