Turlasana

3.8
Toplam 17 kullanıcı
0 (850) 533 35 35
Hasanpaşa, Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:27/1 Kadıköy, İstanbul
Burçin Ö.
1 Yorum 0 Takipçi
Turlasana'ya yorum yaptı. 1 saat önce
"25.01.2020 günübirlik kartepe ormanya maşukiye turumuzun kartepe kısmından ve rehberinizden hiç mi hiç memnun kalmadık. Öncelikle umarım bütün rehberleriniz Melis Hanım gibi değildir lakin kötü bir izlenim oluştu bizde. 2 saat 20 dakikalık kartepe serbest zamanımızın 1 saat 30 dakikası sadece telesiyej sırası beklemekle, toplam 30 dakikası telesiyej yolculuğu ve uzun tur ödediğimiz zirvedeki vakitimiz ise max 5 dakika sürmüştür. Geri kalan zaman ise skipass sırası ve otobüse yürüme mesafesi. Yemek fişi satın almamıza rağmen sırf geç kaldık diye ne yemek yiyebildik ne tuvalete uğrayabildik. Üstüne üslük geç kalmamız üzerine rehberimiz telefonda bağırırcasına bir ses tonuyla çocuk azarlar gibi bizleri azarlamaya başladı. Çözüm üretmek ve karşısındakini dinlemekten aciz bir biçimde bizlerin konuşmasına izin dahi vermedi.Tüm vaktimizin keyfi değil sadece sıra beklemekle geçtiğini açıklamamız üzerine benim sorunum değil tarzı bir yorum yaptı kendisi. Şimdi sorarım size siz bir rehber atıyorsunuz bu tura rehber neyin neye ne kadar zaman harcandığını telesiyej sırası vs hiçbir bilgi vermiyor. Bu süre sorunu rehberin değil de kimin sorunu? Eğer bu tur her hafta sonu kesin kalkışlı bir tursa rehber bizi uyarmak zorunda. Ya diyecek vaktiniz yetişmez skipasse zirveye uzun tura binmeyin, ya da daha fazla vakit tanıyacak. Üstelik tek biz değil zirveye çıkan ve geç kalan bütün herkes (8 kişi) bu durumdan şikayetçiydi. Açıkçası Kartepe turu burnumuzdan geldi. Umarım rehberlerinizi bir müşteriyle her şeyi geçtim bir insanla nasıl konuşacağı konusunda eğitebilirsiniz. Onun dışında ormanya ve maşukiye kısımlarından memnun kaldık o konuda bir eleştirim olmayacak. iyi çalışmalar dilerim sizlere."
Beyza E.
1 Yorum 0 Takipçi
Turlasana'ya yorum yaptı. 5 gün önce
"İlgi alaka çok iyi, teşekkür ederim,kış tatili hep yapmak istiyordum şimdiye nasip oldu,gideceklere onerebilirim Kartepe türünü."
Zafer Uslu
0 Yorum 0 Takipçi
Turlasana'yı takip ediyor. 6 gün önce
Mine İ.
2 Yorum 0 Takipçi
Turlasana'ya yorum yaptı. 7 gün önce
"eğlenceli ........................................"
Şener U.
1 Yorum 0 Takipçi
Turlasana'ya yorum yaptı. 1 hafta önce
"Tura katılmak için mükemmel bir uygulama. Güzel bi tatil yaptim teşekkürler."
Şener U.
1 Yorum 0 Takipçi
Turlasana'yı takip ediyor. 2 hafta önce
Adem Metın C.
1 Yorum 0 Takipçi
Turlasana'ya yorum yaptı. 2 hafta önce
"Güvenilir hoş görülü güzel sevecen sıcak bir ortam "
Onder A.
1 Yorum 0 Takipçi
Turlasana'ya yorum yaptı. 2 hafta önce
"Tur rehberimiz Kaan Bey çok nazik , kibar ve bilgiliydi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Özellikle tur otobüs şöförümüz , çok dikkatli ve her kurala harfiyen uydu. Ona da çok teşekkür ederiz. Bir gğnde bu kadar aktive yapabilmek ve eğlenmek çok güzeldi. Tekrat teşekkür ederim. "
Engin K.
1 Yorum 0 Takipçi
Turlasana'ya yorum yaptı. 1 ay önce
"çok güzel bir hizmet güler yüz rehperlik hizmeti tatilimiz çok güzel geçti tşkler"
Emre F.
1 Yorum 0 Takipçi
Turlasana'ya yorum yaptı. 1 ay önce
"Kupon aldıktan sonra rezervasyon için aradığımda beni whatsapp hatlarına yönlendirdiler. Almak istediğim tur hakkında çok çabuk bilgi verdiler ve rezervasyonumu kısa süre içinde tamamladılar. Hizmet kalitesi ve hızından gayet memnun kaldım. Tavsiye ederim."
Bekir G.
1 Yorum 0 Takipçi
Turlasana'ya yorum yaptı. 1 ay önce
"otöbüs dışında her şey güzeldi rehberimiz yeliz hanım ve bursa da dahil olan rehberimizden memnun kaldık güzel bir gün geçirdik midibüs koltukları çok dar rahat değildi klima sorunluydu"
Gulcan A.
0 Yorum 0 Takipçi
Turlasana'yı takip ediyor. 2 ay önce
Zeynep Emir
1 Yorum 0 Takipçi
Turlasana'ya yorum yaptı. 2 ay önce
"merhaba, 16.11.2019 tarihinde katılmış olduğumuz Yedigöller maşukiye turundan çok memnun kaldık. Rehberimiz İsmet Bey'e kaptanımıza ve turlasana ekibine herşey için çok teşekkür ederiz hizmeti çok iyiydi.İnş.başka turlarda görüşmek ümüdiyle emeği geçen herkese teşekkürler."
Zeynep Emir
1 Yorum 0 Takipçi
Turlasana'yı takip ediyor. 2 ay önce